Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Gry MMORPG - Wciągającej i F2P


Roycewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, szukam CIEKAWEGO mmorpg które potrafi wciągnąć, jest f2p, nie ma wielkich wymagań sprzętowych. Nie pisaćmi o metinie czy Tibii. Rzucajcie PROPOZYCJE, PLUSY, i MINUSY. Coś co się nie nudzi (jak TERA) i ogólnie wciąga.

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Polecam Neverwinter Online, sam gram od niedawna

Autor tematu prosi o podanie plusów i minusów ;)

 

Polecam Rappelz

 

Zalety:

- Dużo broni, zbroi itp.

- Ciekawa grafika + małe wymagania sprzętowe

- Pety (zwierzaki) które możemy oswoić, a pomogą nam one w zdobywaniu doświadczenia

- 3 rasy oraz ponad 25 profesji

- Gra jest w pełni darmowa oraz w polskiej wersji językowej

 

Wady:

- Brak ;)

HB5fLf7.png

Opublikowano

@Up

Rappelz z tego co udało mi się wyczytać jest BARDZO mocno uzależniony od systemy Pay2Win (real cash shop). Gdybym mocno chciał płacić za grę, byłby to abonament do SWTOR.

@2up

Newerwinter? SIngle Player jak dla mnie, mimo iż to MMO...

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

W każdej grze Item Shop daje dużą przewagę, ale da radę grać też bez niego.

Przedmioty dostępne w IS możesz kupić od innych graczy. Ja zacząłem grać bez wydawania pieniędzy i jakoś mi idzie ;)

Ale nie zmuszam, nie to nie.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Polecam Continent of the Ninth.

 

+ w Item Shop'ie są tylko przedmioty upiększające naszą postać (czapki, kostiumy), nie ma nic co wzmocniło by naszą postać

+ szybka rozgrywka, trzeba szybko klikać (nie nudzi się)

+ drageony

+ aktualnie jest 6 krain, ale "mają" dodać jeszcze 3 (Continent of the Ninth)

 

- zamknięty świat (ale to nie przeszkadza, ponieważ jest aktualnie 6 krain i bardzo duże mapy)

Opublikowano

C9 z tego co pamiętam to były misje "na combo" ale mogę się mylić. W każdym razie może sprawdzę. Jeszcze jakieś sugestie? Może to co lubiłem nakieruje Was na pomoc w mojej sprawie :D

Dekaron
TERA (tylko nieco nudna w sumie)
Path Of Exile
Diablo 3/2

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Runes of Magic:


- Grałem a raczej gram w to 3,5 roku więc raczej wciąga,


- jak wbijesz 90 lv i tak jest dużo do roboty,


- różnorodność instancji,


- na początku mogą przestraszyć ceny w is,



Age of Conan (niedawno znowu otworzyli serwery)


- Zajebisty przy czym zręcznościowy system walki,


- Grafika,


ywug.jpg



Smacznego

Opublikowano

Chwilowo sprawdzę C9.

A gry z WYSOKIMI wymaganiami sprzętowymi, tj, inaczej, ciekawy mmorpg który ma dowolne wymagania?

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Niestety c9 nie przypadło mi do gustu, po kilku godzinach gry gra mi po prostu nie pasuje. Inne propozycje?

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

taa bo c9 tak wciaga jak kibel pilke do kosza ....

 

Polecam ci:

 

Expienie na misjach

 

Allods Online

RoM [ Runes of Magic ]

Cabal Online

Rappelz

 

Grinding

 

Path of Exile - jak na ta chwile najlepszy grinding ^^

AirRivals - mimo że gra ma swoje lata to i tak jest najlepsza jeżeli chodzi o pvp i zgranie całej nacji, duzo ludzi nie wie o co w tej grze chodzi mysli tylko o grindzie lecz tak naprawde ta gra to Mass PvP, Lecz niestety polecam ci tylko serwer Angielski polskie juz dawno sie stoczyly i nie warto tam grac

 

Przeglądarkowe

margonem.com lepsze od polskiego ciut bardziej rozbudowany no i czeste dodatki ^^

 

Tearn.pl - swietna polska produkcja az chce sie w to grać i grindować jezeli zalapie sie fabule to naprawdę gra stoi na 1 mejscu

 

piratestorm.pl co tu gadac zdobywaj lepsze lajby i pirać

 

drakensang.pl Fabula taka sobie lecz sama rozgrywka jest jak najbardziej ok, lecz arena dobiera nam o wiele za mocnych graczy przez co trudno wbic konkretny lvl "PvP" by z nimi rywalizować

Opublikowano

PoE wygląda bardzo apetycznie, właśnie zacząłem przygodę w kumplami :D

Dzięki, piwko się należy dla autora postu @up :D

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...