Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ciekawostka] Wirtualne gadżety z BlizzConu 2013


Hermejson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

YK6AE206F4WI1380621455861.jpg

Cytat z: Blizzard Entertainment

Z okazji tegorocznego BlizzConu przygotowaliśmy wyjątkową cyfrową zawartość w naszych grach! Otrzymają ją uczestnicy konwentu oraz posiadacze wirtualnego biletu, którzy będą oglądać transmisję z Anaheim w domowym zaciszu. Gadżety cyfrowe będzie można odblokować w czterech tytułach: World of Warcraft, StarCraft II, Diablo IIIoraz w nadchodzącej karciance Hearthstone: Heroes of Warcraft. Zerknijcie poniżej – który z gadżetów podoba wam się najbardziej?

Y9XUTQG5O36N1380709837803.jpg

Więcej informacji znajdziecie w sekcji „Prezenty cyfrowe” na stronie wirtualnego biletu na BlizzCon!

Gold Member

1375966576-U902927.png

 

fs.png

Opublikowano

Ogólnie blizzard troche głupio zrobili z tym wirtualnym biletem . 30 dolarów za to że możemy sobie oglądać w domu . To tyle samo co Mists of Pandaria . Tak czy siak ten pet jest niesamowity .

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Coś Blizzard zbyt mocno faworyzuje Murlocki nie uważacie?

 

Murkablo był wcześniej. A jeszcze wcześniej Murlock gladiator. Blizzard lubi żaby? :D

 

Co do streamu... No thanks... Ktoś zabuli za mnie, i będzie streamował na twichu lub coś.

Opublikowano

Coś Blizzard zbyt mocno faworyzuje Murlocki nie uważacie?

Murkablo był wcześniej. A jeszcze wcześniej Murlock gladiator. Blizzard lubi żaby? :D

Jeszce był Murky i Deathy :D

Moim zdaniem pet jest bardzo fajny, aczkolwiek jak dla mnie za drogo. 50 zł w zupełności by wystarczyło ;)

 

Gold Member

1375966576-U902927.png

 

fs.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...