Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Gra] Osadnicy - strategiczna gra przeglądarkowa


bartek15311

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam mam na imię Bartek mam 16 lat , wiem młody ale po prostu zaczynam się już teraz uczyć programować ;) naszedł mi pomysł na stworzenie gry o nazwie Osadnicy.

Trochę o grze

W grze wcielimy się w wodza małej wioski, naszym zadaniem będzie uprawianie warzyw oraz owoców. Na naszej farmie będą także drzewa które będziemy ścinać. Z ścinania drzew będziemy otrzymywać drewno które będzie potrzebne na rozbudowywanie farmy oraz koszar gdzie będziemy szkolić naszą armie. Nasze warzywa i owoce będą dla naszych ludzi na farmie którzy będą co dziennie je po po prostu brać i jeść żeby mogli przeżyć. W grze będą również sojusze, każdy gracz będzie mógł stworzyć własny lub też dołączyć do jednego.

Naszą wyszkoloną armią możemy atakować inne wioski oraz je przejąć przy większej ilości ataków.

Jak na razie to na tyle. Screeny z gry pokażę jak już będzie gotowy layout.

Premiera gry to koniec października, początek listopada.

Pozdrawiam

Opublikowano

Zapowiada się nawet ciekawie.

Jedynie co to nazwa troszkę nieoryginalna ale reszta ok.

Można się zapisać na testera gry?

Twgl. też mam na imię Bartek ;D

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nazwa jeszcze może zostanie zmieniona ;) ;D Jak będę testerów szukał to na pewno napiszę. Wieczorem założę fan page i tam będzie pisane wszystko na bierząco

Opublikowano

Mam 3 pytania:

1) Pisane od zera, czy opierasz się na jakimś silniku?

2) Gra podobna do Plemion itp., czy kompletnie inna mechanika?

3) Napisz co w tej grze bd. można robić ;)

 

Ps. Dodaj konta testowe na start gry.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...