Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nordmar [Kwadratowa Masakra] [WL] [12s] [Dedyk]


MeGaFoRmAt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym Was zaprosić na serwer typu Kwadratowa Masakra:)

IP: flash.owncraft.pl:9817
Potwory: Tak
Nether: Tak
PvP: Tak
Zwierzęta: Tak
WL: Tak
Premium: Nie
TeamSpeak3:
178.217.191.232 [Kanał Prywatny nr 12]
Chcesz dojść na serwer? Wypełni formularz;)
Nick:
Wiek:
Posiadasz ts3?:
Ile grasz w minecraft'a:
Potrafisz współpracować?:
Niszczysz cudze prace?:

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Nick:xxPatryk114
Wiek:14
Posiadasz ts3?:Tak
Ile grasz w minecraft'a: od Bety
Potrafisz współpracować?: Tak
Niszczysz cudze prace?: Nie

Czy to bendzie kwadratowa masakra 6 ?
Opublikowano

Nick: SBykPL
Wiek: 13
Posiadasz ts3?: Tak , lecz mikrofonu nie.

Ile grasz w minecraft'a?: Beta 1.3

Potrafisz współpracować?: Tak
Niszczysz cudze prace?: Zależy

yiWCsl1.png
Opublikowano

Nick:mieczos
Wiek:14
Posiadasz ts3?:tak
Ile grasz w minecraft'a: od alfy
Potrafisz współpracować?: tak
Niszczysz cudze prace?: nie

76561198046924593.png
Opublikowano

Nick: Nounejm
Wiek: 16
Posiadasz ts3?: Tak
Ile grasz w minecraft'a: Od pierwszej Bety.
Potrafisz współpracować?: Oczywiście, że tak.
Niszczysz cudze prace?: Oczywiście, że nie.

Opublikowano

Nick:dranger

Wiek:15

Posiadasz ts3?:tak

Ile grasz w minecraft'a: 2 lata

Potrafisz współpracować?: Oczywiscie

Niszczysz cudze prace?: Nw po co niszczyc cos nad czym ktos sie "napracowal"

Opublikowano

Nick:WantPlay
Wiek:14
Posiadasz ts3?: Tak niestety mikrofonu nie posiadam.
Ile grasz w minecraft'a: Gram od alphy
Potrafisz współpracować?: Oczywiście nie jest mi to obce.
Niszczysz cudze prace?: Nie. Ja potrafię uszanować kogoś pracę .

Opublikowano

Nick: stasio03
Wiek: 13
Posiadasz ts3?: tak
Ile grasz w minecraft'a: 2-3 h dziennie
Potrafisz współpracować?: tak
Niszczysz cudze prace?: nie

Poszukuje Współ własciciela na serwer minecraft

zglaszac sie prosze na pw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...