Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Postać z wielkim atakiem bez manny


BOZASNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam postaci z wielkim atakie dobrym ult i tp bez many postac ma atakowac z bliska postadam obecnie Garena i Tryndamere mostac w ostateczności moze mieć adrenaline czy jakoś tak i najlepiej jakby była łatwa do ogarnięcia postac ma być by kozaczenia w postaci sporu kili i tp :)

Opublikowano

Riven?

 

+x3 Q, trzecie Q podrzuca

+mocny passive

+dash+shield

+stun na "w"

+ult, który zwiększa AD.

+można "strzelić" z ulta zadając obrażenia na niewielkim obszarze.

Opublikowano

Może rumble ?

Shield

Ult bardzo mocny

E -< E dystansowy do farmienia i harrasu

 

Q - > dmg z bliska z lekkim zasiegiem

 

- Ma dosc wysoki cd na E

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

Opublikowano

Akali, nie jest ciężka.

 

manaless

niewidka

harras

doskok

 

Polecam jeszcze Zeda, ale do łatwych nie należy. Ale jak go ogarniesz, niszczysz każdego ;)

 

harras

escape

slow

łatwa farma

świetne ulti 1vs1 :)

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Rengar :

 

-doskok z busha

-escape

-dobre ganki

-slow

-shield

-heal

-DMG

-wściekłość

-manaless

-niewidzialność wraz z doskokiem oraz szybkością ruchu

Opublikowano

Aatox.

 

Bez many

duzy lifesteal

doskok wzmocnienie ataku+ zwiekszenie range

slowi ta pasywka (dziala podobnie do guardian angel czyli jak padniesz to za chwile powstajesz na nowo

u1lc.png
Opublikowano

Lee Sin:

+ 7skilli

+ doskok do przeciwnika

+ slow

+ tarcza

+ life steal

+ kick

+ dobry escape

 

Ew. Shen, ale jego robi się pod tanka, więc DPSów za bardzo nie ma ;d

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Zed wspaniała postać, bardzo dobre combo, dzięki cieniom masz flesha, dobry harras, możesz iść nim mida, topa a nawet jungle, polecam

Opublikowano

Riven


 


+x3 Q, trzecie Q podrzuca


+mocny passive


+dash+shield


+stun na "w"


+ult, który zwiększa AD.


+można "strzelić" z ulta zadając obrażenia na niewielkim obszarze.

Opublikowano

Najlepsza jest akali na mida lub czasami na topa ( zalezy co oni maja ) Akali ma bardzo duzy dmg w 1 cel. Akali 1 na 1 prawie zawsze wygrasz poniewaz masz niewidke i postacie ktore maja okolo 2k hp zabijasz na combo. Akali ma latwa farme co oczywicie ulatwia potem gre, jesli dobrze budujesz itemy masz bardzo duzy dmg oraz masz heal'a. Akali posiada rown iez 3 doskoki do przeciwnkia wiec nikt nie jest w stanie ci uciec. Na start polecam zlozyc hextech, buty( z przebiciem odpornosci ) oraz krysztalowy kostor. Nie jestem pewien czy dobrze nazwy napisalem :) A potem buduj jak lubisz. A jesli chcesz wiedziec dlaczego polecam te itemy to: hextech ( oczywiscie ma AP+ lifesteal- jest to bardzo dobry itemek ) krysztalowy ( poniewaz daje ci hp+ap oraz udezajac nakladasz slowa na prrzeciwnka, wiec wtedy na 100% on zginie, bo nie dosc ze ma slowa to ty masz jeszce 3 skoki :) A butki przebicia to juz chyba wiadomo czemu.

Mam nadzieje ze chociaz troche pomoglem i sory ze az tyle sie rozpisalem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...