Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S-30][Brak-Lagów][Easy-Craft][Wersja-1.6.2] Wbijac !


MateuszSr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:|Easy-Craft|:

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

Pewnego dnia przyszedłem do kolegi,pograć na PlayStation3 CallOfDuty BlackOps 2.

Kolega zaproponował, abyśmy zagrali w Minecraft'a.

Początkowo pomyślałem że to jakieś dziadostwo,w które nawet nie warto grać.
Poprosiłem go aby wytłumaczył mi na czym ta gra polega.
Opowiedział mi o Minecraft'cie a ja z uwagą słuchałem.
Zaskoczyła mnie ta gra,ponieważ chciałem od dawna pograć w taką grę.
Wracając do domu pomyślałem że fajnie by było ściągnąc sobię tę grę i w nią pograć,
a więc tak zrobiłem ściągnąłem i zagrałem.
Nie pomyślałem że ta gra mnie tak bardzo wciągnie.
Po pewnym czasie zacząłem odwiedzać różne serwery typu:
Survival,Creative,FB itp.
Ale zaczynało mnie to irytować 30/30,100/100.
Pomyślałem: "Jak by to było gdybym ja taki serwer założył"
I się stało oto jest
Easy-Craft Serwer bez lagów Spolszczone Pluginy i Ogarnięty Team.

ZAPRASZAMY!

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥
infokf.png
Typ serwera: Survival+Frakcje
Iloc slotów: 30+
Ip serwera:
s1.yfun.pl:20466
admd.png

[Właściciel] juniorek

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

.:|Rozgrywka|:.

Rozgrywka na Serwerze Easy-Craft wygląda następująco:

a]Grę rozpoczynasz jako zwykły gracz,Dostajesz Kamienne Przedmioty,Skórzany Ekwipunek!

b]Próbujesz uciec ze spawn'a,zwracając uwagę na goniących cię przeciwników (graczy)!

c]Budujesz
bazę,Gildię sam,z Kolegami z Serwera [Możesz poznać się na czacie,Mieć
starych kumpli z innego serwera i zaprosić ich do nas,Lub poznać się na
naszym TS3!

d]Tworzysz swój Clan,Dodajesz do niego kolegów i nie możecie się od tej chwili bić,ani nic sobie robić!

e]Wywołujecie wojnę z innym clanem,Zakładacie z nimi Sojusz,Lub jesteście Neutralni

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

.:|Easy-Craft|:. Rekrutuje:

| |

| |

| |

| |

| |

\ /

\ /

\ /

\ /

\ /

\ /

\ /

\/


[Moderator]

[sponsor]

Uwaga! Pod uwagę brane będą tylko ładne, przejrzyste, oraz ciekawe wypowiedzi!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

[sponsor]-Do Zakupu w ItemShop!

Miejsca Ograniczone,Śpiesz się!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

[Moderator]-Podania Na GG,Skayp,Pw!

Miejsca Ograniczone,Śpiesz się!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

.:|Dodatkowe Informacje|:.

| |

| |

| |

| |

| |

\ /

\ /

\ /

\ /

\ /

\ /

\ /

\/

Na Easy-Craft Surowce wypadają z rud,Exp dropi z Stone,A także z mobów,Surowców typu RedStone itp.

Nodusy,fly, itp zostały zablokowane.

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

Opublikowano

spam, spam, spam ... Ale serwer fajnie wygląda po za kiepskim spawnem, za silnym kit vipem i małą ilością graczy.

Lecz nie zagram tylko z powodu iż vip ma takie eq.

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...