Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] [1.6.4] SERWER MINIGAME+WIELE WIĘCEJ


adek1999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer MiNIGAME pierwszy taki w Polsce

Co znajdziesz u nas na serwerze:

- minigame w niedalekiej przyszłości doczekamy się aż 30+ minigame

- Survival

- SkyBlock+ HardCore

- Hardcore + Factions

Oraz wiele więcej a nawet z dnia na dzień mogą się pojawiać nowe

 

INFORMACJE.png

 

IP: icecrafters.yfun.pl

LUB: s1.yfun.pl:20074

Sloty: tymczasowo 40

 

 

MINUSY SERWERA

 

Serwer jest Premium

a dalekiej przyszłości doczekamy się aby serwer był NON premium także

a jakim sposobem NON Premium gracze będą musieli zapłacić wejściówkę na serwer

Dlaczego pewnie zapytacie dlatego ze to serwer minigame

 

PLUSY SERWERA

 

na serwerze będą organizowane liczne eventy

Serwer Polsko/Angielski

dużo minigame dające zabawę oraz wiele więcej niespotykanych na tego typach Minecraft

EKIPA.png

 

Adek1990 - Właściciel

Marek126p1 - Właściciel

Marwik15 - Admin

Valie - Admin/Technik

Kal - admin

Mrfkkm - Budowniczy
Banditojo - Budowniczy

Opublikowano

40 slotów i MiniGames? Naprawdę?

Zgaduję, że maszyna 1GB RAM. Na takie coś trzeba potężnej maszyny z minimum 32GB RAMu i +500 slotów, wtedy ma to jakikolwiek sens.

Założę się, że serwer prowadzony przez ekipę w wieku 10-12 lat.

Opublikowano

40 slotów i MiniGames? Naprawdę?

Zgaduję, że maszyna 1GB RAM. Na takie coś trzeba potężnej maszyny z minimum 32GB RAMu i +500 slotów, wtedy ma to jakikolwiek sens.

Założę się, że serwer prowadzony przez ekipę w wieku 10-12 lat.

słuchaj pisałem tymczasowo 40slotów a poza tym nie martw się host dobry i nie 1GM ramu tylko 40GB ramu:)

Opublikowano

Przepraszam tutaj ,że tak powiem ale 40 GB ram? Jak ,,niby" tyle masz to czemu nie postawisz z jakieś 100000 slotów tylko marne 40 ? 40 GB ram to cena 1800-2500 zł za dedyka a ty tutaj ciągniesz 40 slotów zamiast postawić bardziej korzystniejszych liczby slotów. No cóż rób powodzenia lecz wątpie, że 40 slotów i minigames wypali.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

to twoim zdaniem daje na początek tylko 40 slotów a nie np 1000 czy nawet 6000 bo niema poco jak serwer dopiero odpala więc pomyśl zanim coś napiszesz

Opublikowano

Ty pomyśl zanim coś napiszesz.

Następne dziecko, które nie wie o czym piszę.

Masz 40 gb ramu, tak ?

Postawiłeś serwer, który potrzebuję 5 gb ramu, (Może i nawet 4, zależy od pluginów)

Więc na co ci te 35 ?

Założę się, że masz tylko te 4-5, ale boisz się przyznać, bo chcesz za wszelką cenę, "wybić server"

Uwierz mi, nie uda ci się :)

nie wierzysz to już nie moja wina ja przynajmniej nie oszukuje ludzi tak jak ty

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

serwer do dupy a co chodzi o hostingu naprawde 40 slotow ..... i 2 gb wszystko pisze NIE UDA WAM SIE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...