Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4] PvP + Gildie Mc-SopliCa | Reaktywacja Legendarnego RPG [24/7] [Sklep] [Vip] [LVL]


Hastexe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

WIELKA REAKTYWACJA SERWERA

s5no.png

INFO
IP:5.9.205.210:26514
ITEMSHOP: Tak
SERWER: 24/7



Co pojawi się na serwerze?

Na serwer zawita system Gildii oraz rozbudowany system PvP.
Podczas walki będziecie mogli używać tnt a nawet łupić fortece swoich wrogów.

================================================================
Dlaczego powinniście zagrać?

Świat będzie dosyć duży bo aż 6000x6000 kratek.
Mapa zawiera kilka ciekawych miejsc takie jak wyspy grzybowe,
wyspy oraz ogromny ocean pod którym będziecie mogli drążyć długie
tunele, budować tymczasowe skrytki oraz polować na innych wrogów.
Rozbudowany system PvP pozwoli wam poznać ilość życia waszego
wroga jeszcze przed zaatakowaniem. Dzięki temu będziecie mogli
dokładnie rozplanować swój atak. Na serwerze jest także system leveli.
W innych tematach dowiecie się czego możecie od niego oczekiwać.

================================================================
Co z netherem?

Nether też jest dosyć duży bo aż 2000x2000 kratek.
Możecie się tam spodziewać skomplikowanego systemu twierdz.
Mogę zagwarantować wam, że nigdy nie zabraknie tam
mobspawnerów czy skrzynek z przedmiotami.
Dodatkowo nie powinno być w nim dosłownie żadnych lagów.
Mapa w netherze jest całkowicie zrenderowana.

================================================================
Co z administracją?

Na serwerze opiekunami zostaną Hastexe, oraz Soloman981.
Junior Adminem, póki co zostaje Saitovsky.

================================================================
Jak będzie działał system gildii?

Będziecie mogli rywalizować między gildiami na punkty.
Najlepsze gildie będą nagradzane odpowiednio w opisanym
później konkursie. Za równo założenie gildii jak i przejęcie terytorium, będzie kosztować pieniądze.

================================================================
Jak zdobyć wirtualną walutę?

Aby wam urozmaicić zdobywanie zasobów na gildie,
walutę tą będziecie mogli zdobyć m.in poprzez: zabijanie potworów, kopanie, oraz zakup w sklepie online.


hvbz.png

 

DAWNA REKLAMA

 

http://www.mpcforum.pl/topic/687049-reaktywacja-serwera-rpg-non-premiumklasyrasynpclvl/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...