Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crysis 2 - jak zmienić ustawienia graficzne?


Flubbed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jest możliwość ustawienia grafiki na np medium/low w Crysis'ie 2 przez Steama? Słyszałem że normalnie jest jakiś sposób, ale jak sprawa wygląda przez Steama?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jest program Crysis 2 Advanced Video Options modyfikujący ustawienia graficzne w stopniu zaawansowanym poprzez wygenerowanie pliku autoexec.cfg, który zawiera komendy wykonywane przez program przed faktycznym uruchomieniem. Mimo to wszystko co ten program robi można zrobić samemu.

Teoretycznie powinien być już taki plik w katalogu [X:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Crysis 2 Game of the Year\bin32].

Jeśli go nie ma należy go utworzyć. Robi się to w Notatniku tylko zmieniasz nazwę na autoexec i dodajesz rozszerzenie .cfg.

Teraz dodajesz do tego pliku następującą zawartość.

sys_spec_shading=1
sys_spec_gameeffects=1
sys_spec_objectdetail=1
sys_spec_particles=1
sys_spec_physics=1
sys_spec_postprocessing=1
sys_spec_shadows=1
sys_spec_sound=1
sys_spec_texture=1
sys_spec_water=1
g_skipIntro=1
r_motionblur=0
g_radialBlur=0
r_SunShafts=0
r_Glow=0
r_beams=0
r_coronas=0
r_DepthOfField=0
r_ColorGradingCharts=0
r_rain=0
r_RainAmount=0
e_shadows=0
r_TexturesStreaming=0
r_ShadowBlur=0
r_ShadowBluriness=0
r_MotionBlurShutterSpeed=0
r_SSGIBlur=0 
r_UseEdgeAA=0
r_HDRBlueShift=0
r_TexMaxAnisotropy=0
r_PostProcessHUD3DShadowAmount=0
r_PostMSAA=0
r_ColorGrading=0
r_HDRBloomMul=0
r_HDRBrightLevel=0
r_SSAO=0
r_SSAOQuality=0
r_SSAORadius=0
r_SSAODownscale=0
r_VSync=0
e_Sun=0

U mnie to działało bardzo ch*****, więc nie polecam, ale informuję że taka opcja istnienie.

 

Innem sposobem jest po prostu użycie Game Boostera. Na starszych maszynach masz zauważalny wzrost FPS.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...