Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszamy na Nowy McSlask.eu!Frakcje,rezydencje,działki!eventy!Zawsze najnowsza wersja Mc!


damians89

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy Na Server McSlask

Jest to 2 edycja naszego servera.

IP: mcslask.eu

Wprowadziliśmy 3 typy rozrywek:
Survival: to osobna mapa na której działają nieliczne pluginy.
Można robić guild i walczyć między sobą,do survivalu jest także osobne piekło.

Działki:to mapa z działkami,na ktorej
buduja sie gracze nie przepadajacy za pvp.

Wymiary działek:

Działka Darmowa:20x20

20 w góre

20 w dół

Działka Płatna:50x50

50 w góre

50 w dół

Działka Płatna:100x100

50 w góre

50 w dół

Działka Płatna:200x200

50 w góre

50 w dół

Rezydencja:na tej mapie każdy gracz może wykupić sobie działke wielkości jakiej
chce i w miejscu jakim chce,jest to tylko zależne od ciebie:)Tu płaci się za każda
kostke osobno kupujesz na ile cię stać.

Kopalnia: tu wydobywamy wysztko co nam potrzebne:)

Pieklo:to chyba kazdy wie:)

Kres: tu codziennie o godzinie 18-19 jest smok:)

Eventovo:na tej mapie admini budują i robią eventy dla graczy:)

Wiadomości Ogólne:

Poziom: Hard

Bukkit: 1.6.4

Sloty:80

Whitelist: Nie

Pvp: Tak

Zwierzęta: Tak

Moby: Tak

Guild: Tak

Działki: Tak

Atrakcje:

MobArena

Arena pvp(na mapie z działkami)

Plugin MyPet (możesz mieć własnego pupila)

Plugin Disguise Craft (możesz zmienić się w moba)

Plugin Mcmmo (Topka:) co miesiac event na 1 miejsce w topce ciekawe nagrody)

Jobs ( prace dla graczy)

Parkour


Właściciele:

NockA_
Widziks
Gimly

Admini:

Bogusia
Uraluk

Moderatorzy
:

Wolverine
XeDoX
Smoke

Adres Ts3:mcslask.eu


Server jest aktywny od 2 lat smile.png Staramy sie zapewnić wam miłą, sympatyczną i wesołą zabawę smile.png
Zapraszamy wszystkich serdecznie do zabawy z nami na McSlask.eu.

Opublikowano

tutaj banow nie dostaje sie za nic jezeli dostales bana na 30dni to najprawdopodobniej miales x-raya i to ja Cie zbanowalem wiec jak mozesz to podaj nick to powiem Ci za co dostales bana

 

Pozdrawiam Damian

Opublikowano

Zryty serw. Nie polecam! Słaba administracja (dzieci), pluginy nie ogarniete.. słabe.


ZAPRASZAM NA UNIKATOWY SERWER xPVP IP: xpvp.yfun.pl
----------------------------------------------------------------
33388.jpg

Opublikowano

Zryty serw. Nie polecam! Słaba administracja (dzieci), pluginy nie ogarniete.. słabe.

 

"dzieci" to masz w przedszkolu a administracja jest w takim wieku ze maja zony,mezow swoje dzieci oraz dzieci w drodze :) jezeli dzieckiem nazywasz osobe ktora Cie zbanowala (29 lat) to ile Ty masz? 50/60? haha no chyba nie :) bo tak naprawde jestes smieszny bo wszedles na serwer przeklinales i wyzywales graczy lub adminow przez co poszedl ban

co do pluginow to co jest nie ogarniete? Jobs ktorego nie ma bo czekamy az hosting nam zmieni maszyne? to jest chyba jedyny problem z pluginem

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze forumowicze MPC nie zmienia zdania przez wypowiedzi takich graczy :)

Opublikowano

Ocena 9,5/10

  • Ładny spawn ( samo wełna )
  • Wbijam na serwer a tu Ja gram tylko w ubieranie lalek ( od razu uznałem zajebisty serwer :D )
  • Spoko administracja
  • Duży + brak warpów
  • Posiadacie domenę .eu a nie ustawiliście jej na forum
  • Po wpisaniu pisze zwiad123, You don't have permissions to use /pl! ( Bardzo dobrze lecz mogliście to spolszczyć

585571426179277855228.png

 

Opublikowano

Nie polecam tego serwera. Administracja jest zarozumiała i nie można z nimi o niczym poważnie porozmawiać, bana można wyrwać za wszystko (bo właściciel ma taki kaprys i już.) Najczęstszym argumentem na bana jest "bo tak" i nie piszę tu o x-rayu czy innych hackach ale o zwykłych rozmowach z administracją, która uważa się za dorosłą a gdy im się coś powie to zaraz dostają bólu dupy i walą banami. Wiek nie zawsze idzie do pary z rozumem ;] Spawn i okolicę widać budowała osoba, która chyba minecrafta ma od miesiąca a swoje pomysły przelała na serwer. Serwer jak widać nie cieszy się dużą popularnością co widać w komentarzach powyżej (jedna osoba cały czas podbija temat) a pozostałe komentarze to negatywy :) Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...