Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pokemine.pl | PIXELMON | Serwer z Pokemonami! | POKEMONY | 1.6.2 | 80s | MASZYNA 64GB RAM |


MalyGlod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Serwer pokemine.pl jest serwerem który bazuje na modyfikacji 'Pixelmon'! O co chodzi? Pixelmon jest to modyfikacja która jest wzorowana na pokemonach, pokemonach? Co jak? Pokemony i minecraft? Jak to zainstalować?

Zjedź na dół aby się dowiedzieć :)

informacje.jpg

Whitelist - xx.png

Nether - xx.png (ze względu na glowstone z którego robimy rare candy)

Drop z bossów - xx.png

Zwięrzęta & potwory - xx.png ALE SĄ POKEMONY!

PvP - xx.png

Premium - xx.png

surowce.png

Surowce? Surowce można wykopywać normalnie, w kopalniach.

DODATKOWO na serwerze Pokemine.pl możecie znaleźć skamieliny!

Skamielina wygląda tak:
400.png

Ze skamielin możemy zdobyć item oczyszczamy go w specialnej maszynie przeznaczonej do tego, następnie wkładamy do Fosil Machine i zdobywamy PREHISTORYCZNEGO pokemona! :)

jakzagrac.png

IP serwera: PokeMine.pl

Wersja gry: 1.6.2

Poradnik jak zainstalować?:


admin.png

[HeadAdmin]Seebix

[HeadAdmin]Twist26

[HeadAdmin]Pierog195

[HeadAdmin]MrLoorusPL

sygn.png
Jesteś naszym graczem? Chcesz aby więcej osób grało na serwerze? Ustaw sobie sygnaturke na forum! :)
Kod:
[img]http://seebix.pl/images/sygnaa.png[/img]

 

Jak wygląda:

 

sygnaa.png

 

 

Zapraszamy do gry!

sygnaa.png

Opublikowano

Zaraz wbije na serwa i dam edita z relacji :) ocenię !

już się mod pobiera

 

Zapraszamy:) Za pierwszego posta w naszym temacie otrzymasz vipa na 7d! Jeżeli dalej grasz, napisz swój nick do mnie na pw:)

sygnaa.png

Opublikowano

maszyna 64G i 80s haha nie rób se jaj

 

Report oczywiście, po co nam na razie więcej slotów? Gdy gra przeważnie po 40-50 osób? Gdy będzie trzeba to zwiększymy:)

sygnaa.png

Opublikowano

Są jakieś sekrety, czy jakieś misje na tym serwerze? Czy tylko trzeba zebrać najlepsze pokemony? Bo jeżeli tak to jest to troche nudne, mam nadzieje że jest coś typu charizard valley itp.

tumblr_mxoi7xGRA51rzffavo1_250.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...