Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RESTART SERWERA] [IceCrafters] [60 slotw] [0 LAGOW] [Mcmmo+faction] [START] [02-10-2013] [godzina 14:00] [ZAPRASZAMY]


Soleods

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

67605790749991671352.png



 



 



57014200060154602879.png



 


Typ serwera: Dedyk



Typ serwera: Survival/Frakcje


b_350_20_8BA95B_6D8646_FFFFFF_2C5C23.png



Zwierzętata: Tak


Potwory: Tak


PvP: Tak

Nether: Tak
Premium: NonPremium


WhiteList: Wyłączona



 




34497190031276604868.png



80567059733792477417.png









admd.png


HeadAdmin: Valie

Liczna ADMINISTRACJA!




plug.png

Pluginy zostaly


dobrane z mysla o graczach!






Zapraszamy!




Miałem Nudne Życie Tak Jak Ty ...
Lecz Odmienil Mnie ----- > MineCraft !

Zapraszam na Najlepszy Serwer IceCrafters.eu !

b_350_20_8BA95B_6D8646_FFFFFF_2C5C23.png

eJxVyjEKhDAUBND-n2J6IWz-mhUtFQQLK08QQoSA

Opublikowano

Serwer kit... Nawet na 1/10 nie zasługuje tylko 0/10. NeQsu ma racje. Ten 4get rozdawał itemy na lewo i prawo.

Tylko ze 4get juz nie ma tutaj admina... .wszystkie itemy zostaly zabrane -.- zrozum to

eJxVyjEKhDAUBND-n2J6IWz-mhUtFQQLK08QQoSA

Opublikowano

Po 1. Nie kłam, bo ja nie dostawałem od niego itemów tylko zabijałem go i z niego leciały sety zestackowane x25

po 2. Nie Spamuj :)

Po 3. To czemu jak napisałem to na serwie to dostałem perma Mute :) ?

Po 4. 4get nie był jedynym adminem który dawał sobie itemki i grał niby survi :) Pozdro MyGod

Opublikowano

Po 1. Nie kłam, bo ja nie dostawałem od niego itemów tylko zabijałem go i z niego leciały sety zestackowane x25

po 2. Nie Spamuj :)

Po 3. To czemu jak napisałem to na serwie to dostałem perma Mute :) ?

Po 4. 4get nie był jedynym adminem który dawał sobie itemki i grał niby survi :) Pozdro MyGod

po 1 fajnie ze jak go zabijales z x25 eQ? uu fajne cheaty

po 2. jak mam z tb i z kims rozmawiac? to jest spam? aa spoko (kids)

po 3 jezeli dal Ci go 4get to sorka, juz tutaj nie jest adminem.... dalem Ci dzisiaj unmute

po 4 skad wiesz ze mygod mial itemy z gm ? lol

 

Serwer kit... Nawet na 1/10 nie zasługuje tylko 0/10. NeQsu ma racje. Ten 4get rozdawał itemy na lewo i prawo.

teraz zobaczylem fajnie napisales "kit?" co to znaczy moze chciales napisac kid? ale nie umiesz angielskiego?

eJxVyjEKhDAUBND-n2J6IWz-mhUtFQQLK08QQoSA

Opublikowano

Nawet nie wejdę po tym jak przeczytałem tą prezentację.Administrator lub Moderator za reklamę na youtube? Poważnie? Proponuję usunąć to, gdyż tym sposobem ktoś po prostu może zniszczyć serwer. ;)

Opublikowano

Nawet nie wejdę po tym jak przeczytałem tą prezentację.Administrator lub Moderator za reklamę na youtube? Poważnie? Proponuję usunąć to, gdyż tym sposobem ktoś po prostu może zniszczyć serwer.

ok :) jezeli nie chcesz to nie wchodz, ja mysle ze nalezy sie jakies wynagrodzenie za reklamy i pomoc nad serwerem ;*,

eJxVyjEKhDAUBND-n2J6IWz-mhUtFQQLK08QQoSA

Opublikowano

ok :) jezeli nie chcesz to nie wchodz, ja mysle ze nalezy sie jakies wynagrodzenie za reklamy i pomoc nad serwerem ;*,

 

Rozumiem nagroda musi jakaś być, Lecz administrator to moim zdaniem przesada jak na taki serwer. ;)

Opublikowano

Rozumiem nagroda musi jakaś być, Lecz administrator to moim zdaniem przesada jak na taki serwer. ;)

mhm masz troszke racji, zmienimy to :*

eJxVyjEKhDAUBND-n2J6IWz-mhUtFQQLK08QQoSA

Opublikowano

po 1 fajnie ze jak go zabijales z x25 eQ? uu fajne cheaty

po 2. jak mam z tb i z kims rozmawiac? to jest spam? aa spoko (kids)

po 3 jezeli dal Ci go 4get to sorka, juz tutaj nie jest adminem.... dalem Ci dzisiaj unmute

po 4 skad wiesz ze mygod mial itemy z gm ? lol

 

teraz zobaczylem fajnie napisales "kit?" co to znaczy moze chciales napisac kid? ale nie umiesz angielskiego?

Ziomek, jak nie wiesz co to znaczy "kit" to podziwiam Cię.

 

A propo serwera, serwer jest nie udany... niby "restart" a na spanie ludzie koxy rozdają... taki to "restart"

Admin "Valie" hehe... co do niego, gó*no umie i gó*no widział...

Wypomnisz mu coś to od razu wyzywa cie na PW.

P.S Radzę dorosnąć administracji (Nie ma wyżej niż 13lat)

 

@AW:(jak by to nie starczyło) Ogarnij spawn bo jest żałosny ;]

Opublikowano

Bardzo słaby serwer, spawn bardzo prosty i paskudny a co do graczy, zabijają na z spawnu nowych graczy.

 

Nie polecam.

fajnie, nieładny spawn wychodze ahahah tacy sa ludzie

eJxVyjEKhDAUBND-n2J6IWz-mhUtFQQLK08QQoSA

Opublikowano

Zapraszam ! Fajny Serwer , Mila Administracja .

Niezle wyszly wam te pluginy :)

 

Polecam !

 

@up @up

Fajny Spawn Wam Wyszedl nwm dlaczego tobie sie nie podoba -,-

Opublikowano

1. Taki spawn to ja mogę w 20 minut zbudować więc słabo

2. Mcmmo którym idzie kopiować itemy

3. Nawet jeśli administracja nie daje itemów z gm to gracze sami sobie kopiują

4. Nie polecam

5. Widać iż administracja nie ma więcej lat niż 14, widać choćby po wypowiedziach na forum ...

63664285037120556547.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...