Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy Retail Do Zgarnięcia Na Facebook'u Oraz Twitterze!


turbohaker1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga!

 

Celebrując trzecią rocznicę WarRock'a, od tego piątku do niedzieli 7 Lutego, będziemy zamieszczać darmowe retail cody na facebook'u oraz twitterze. Kod będzie zawierał jedną pustą lukę, w którą należy wstawić cyfrę od 1 do 9 lub literę od a do z. Kody będą zamieszczane w te dni o godzinie 10:00 am PST (-8GMT) na Facebook'u oraz o 6:00 pm PST (-8GMT) na Twitterze.

 

Kto pierwszy, ten lepszy!

 

WarRock Facebook - hxxp://www.facebook.com/WaRRoCk

ZAMIAST XXX = ttt

WarRock Twtter - hxxp://twitter.com/warrock

 

Aby ustalić czas Polski, odejmijcie 7h lub użyjcie konwertera. Pzdr

 

Źródło - www.warrock.com.pl

Opublikowano

nie mam zamiaru się w to bawić....

ile osób będzie próbowało xD

 

ty za informację ; d

Być zajebistym...

Opublikowano

cos nie chce mis ie w to wierzyc gdyz nie dizalaja juz rretaile

a chcialby aby dzialaly

bo mam jeszcze retaila ktorego nie uzylem i raczej juz nie uzyje ;/

no ale masz thx za info

ja tez sie w to nie bawie ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Tzn że o 10 rano? Nie wiem ja raczej szczęścia do takich rzeczy nie mam ale sprobuję :) thx za informację :)

Jeśli pomogłem daj delete.png. Dla ciebie to tylko sekunda a mi bardzo pomoże :)

Opublikowano

mało komu się uda trzeba mieć niesamowite szczęście żeby trafić

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

Opublikowano

ale tan szerzej gdzie one będą podawane ??

znalazłem na facebooku i twiterze ale tem coś napisalei że famas code . i pisał że (give me code ples) każdy że chce itp ...

to tam kto pierwszy napisze czy jak ?>>?

1354406725-U90533.png

created by me

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...