Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ][POMYSŁ][DROP EQ Z MOBÓW I CRAFTING Z RÓD] xCraft [Średniowieczne RolePlay] [Rangi Za Zabicia] [NOWE EQ][ROZBUDOWANE GILDIE]


StSzerAlen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Otóż Zaprezentuję wam przyszły serwer TEKKIT na który jest pomysł i połowe pracy wykonane.


xCraft


Typ Serwera: Średniowieczne RP


Admini:


[Król]Alen


[Książe]Chirico


Moderatorzy:


[Trefniś]Poszukiwany


[Generał]Poszukiwany


Rangi:


1.Ranga Początkowa: Wieśniak


2.Ranga Następna: Giermek


Wymagania:


Zabicie 3 ludziw pvp


albo


Zabicie 15 mobów.


3.Ranga Następna: Szlachcic


Wymagania:


Zabicie 8 ludziw pvp


albo


Zabicie 25 mobów.


4.Ranga Następna: Rycerz


Wymagania:


Zabicie 16 ludziw pvp


albo


Zabicie 50 mobów.


5.Ranga Następna: Wartownik


Wymagania:


Zabicie 25 ludziw pvp


albo


Zabicie 90 mobów.


6.Ranga Następna: Kawalerzysta


Wymagania:


Zabicie 30 ludzi w pvp


albo


Zabicie 100 mobów.


7.Ranga Następna: Husarzysta


Wymagania:


Zabicie 40 ludzi w pvp


albo


Zabicie 150 mobów.


Planowane O Wiele Więcej Rang !!!


Walki PVP:


Na walki pvp są przygotowane 2 areny w mieście:


I Arena: Arena Na Walki 1 vs 1. Piesze.


-------


/ \


| |


\ /


-------


post-931466-0-26490400-1380645638_thumb.png


II Arena: Arena Na Walki 1 vs 1. Konne.


______


/ | \


| | |


\ | /


------------


post-931466-0-09322600-1380645615_thumb.png


LVLe Za Walki PVP !!!


Po Za Miastem ( Na Terenie Mobów ) PVP Właczone jak i na arenach.


W Mieście PVP Wyłączone !!!


Walki PVE:


Otóż. Za miastem, są specjalne miejsca w których są odosobnione i rozdzielone moby.


np. w którejś części za miastem będzie "Las Creeperów" gdzie będą same creepery ;p


moby będą nieco zmutowane i mocniejsze.


post-931466-0-70708500-1380646291_thumb.jpg


Smok Kresu


Gdzies w okolicach miasta będą latały 2 smoki kresu z których będzie najlepszy drop eq i wgl.


DROP:


DROP EQ (Zbroi, Broni, Materiałów) będzie z MOBÓW


ale także w mieście będzie KOPALNIA więc eq będzie można


zkraftować bądz wybropić z mobów.


Jednak że nowe eq takie jak NOWE ZBROJE I NOWE BRONIE


BEDĄ DROPIŁY TYLKO Z MOBÓW !!!


Ekonomia:


Monety:


Bedzie Drop monet z różnych określonych mobów i o określonych ilościach.


Za Walkę PVP bądz za zabicie gracza po za miastem będzie przydzielana większa ilość monet.


Za Pieniądze Będzie można:


- handlować z graczami;


- Kupować Rzeczy od Npc na rynku;


- wynajmować pokoje w karczmach


- handlowac w karczmach ( kupowanie (piw, trunków itp))


- kupowanie rzeczy od rybaka, maga, alchemika, drwala i innych npc;


i wiele wiele innych rzeczy.


Gildie:


Rozbudowany System Gildii:


Cubboid Gildii o wymiarach 40x40


i wiele wiele więcej


Itemki na Gildie:


50x - złoto


5x - kulka szlamu


1x - Łuk


64x - Strzała


10x - Diament


i wiele wiele więcej !!!



Świat Gildii Bedzie Cały Zabezpieczony oprócz ziemi gildyjnych !!!



Nowe EQ:


Na Serwerze Bedzie można spodziewać się nowego eq ( zbroi, broni itp).


Narazie nie zdradzimy co to będzie za eq aby was nie speszać hehe.


Dodam tyle, że na Serwerze będzie napewno ponad 5 nowych rodzajów broni i zbroi.


Coś w tym Stylu:


post-931466-0-49206300-1380645745.png


ItemShop:


w ItemShopie serwera będą do kupienia rzeczy typu:


1000 Monet.


Mikstura Szybkości


Miotana Mikstura Regeneracji (Ta z którszym czasem)


i tym podobne rzeczy.


(Dokładniejsze informacje w dalszych rozwojach i budowie serwera!!!)


NA SERWERZE NIE MA LATANIA ANI GAMEMODE !!!


NAWET ADMINI I MODERATORZY GRAJĄ JAK NORMALNI GRACZE !!!


PRAKTYCZNIE TO MA BYĆ ŚREDNIOWIECZNE "RP" Z mobami ;p !!!


Zdjęcia Mapy Z Królestwa Dostaniecie Drodzy Gracze Po Jej Skończeniu !!!


CZEKAMY NA WASZE PROPOZYCJE I REAKCJE !! PROPONUJCIE, OCENIAJCIE, KOMENTUJCIE CO BYSCIE CHCIELI I JAK BYSCIE CHCIELI !


PISZCIE W KOMENTARZACH !




Serwer zostanie otwarty w przeciągu 2-3 tygodni ! jak ktoś chciałby pomóc w jego budowie i ktoś kto zna sie na tekkicie niech pisze na pw.


Podania na Moderatorów:


Trefnisia i Generała


piszemy w komentarzach !


Opublikowano

Podanie na Generała

Nick: Assasyn

Wiek:16

Coś o sobie:Siema,jestem Kacper ,mam 16 lat ,uwielbiam minecafta i grę w piłkę NIE ,moje ,,coś o sobie" będzie wyglądało następująco:
Siema ,chciałbym wymienić trochę cech mojego charakteru ,zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych no to zacznijmy od supelatywów:):
-zrównoważony(ciężko mnie wyprowadzić z równowagi)
-miłosierny(rzadko wpadam w furię ,staram się dawać małe kary,nieraz to odbija się negatywnie ale sądzę ,że to pozytywna cecha)
-geniusz gdy potrzeba-gdy znajduję się w sytuacjach kryzysowych ,bardzo często wychodzę z nich bez szwanku
strateg-umiem dowodzić
architekt-może inaczej ,wiem jak co powinno wyglądać a co do budowania to różnie to wychodzi
-nie wiem jak nazwać tą cechę ,ale ludzie zazwyczaj mnie lubią i nie zdradzają ,no poprostu są mi lojalni bo ich dobrze traktuje:)
negatywne: koniec cech pozytywnych ,teraz przygotuj sobie coś do picia ,bo to krótkie nie będzie:)
-narwany(nieraz postępuje zbyt pochopnie)
-nienawidzący(gdy ktoś wyprowadzi mnie z równowagi ,o czym pisałem ,że nie jest to łatwe potrafię długo nienawidzić)
-kiepski budowniczy(jak u góry ,ale i tak buduje ładniej niż opos^^)
-traktuje wszystko zbyt na serio
No to teraz może dalej co ja lubię:hmm komputer to na pewno:P ,a oprócz tego naukę i wyjścia z kumplami^^(jak wiesz o co chodzi)
Nie lubię ludzi atakujących innych za małe błędy oraz ludzi nietolerancyjncyjnych czy rasistów
Umiejętności ortograficzne/interpunkcyjne 8/10(zdarzają się błędy)
NIE wiem co byś jeszcze chciał o mnie wiedzieć :) ,jak coś pisz śmiało
MAM NADZIEJĘ NA POZYTYWNE ROZPATRZENIE PODANIA;0

Opublikowano

 

 

Podanie na Generała

Nick: Assasyn

Wiek:16

Coś o sobie:Siema,jestem Kacper ,mam 16 lat ,uwielbiam minecafta i grę w piłkę NIE ,moje ,,coś o sobie" będzie wyglądało następująco:

Siema ,chciałbym wymienić trochę cech mojego charakteru ,zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych no to zacznijmy od supelatywów:):

-zrównoważony(ciężko mnie wyprowadzić z równowagi)

-miłosierny(rzadko wpadam w furię ,staram się dawać małe kary,nieraz to odbija się negatywnie ale sądzę ,że to pozytywna cecha)

-geniusz gdy potrzeba-gdy znajduję się w sytuacjach kryzysowych ,bardzo często wychodzę z nich bez szwanku

strateg-umiem dowodzić

architekt-może inaczej ,wiem jak co powinno wyglądać a co do budowania to różnie to wychodzi

-nie wiem jak nazwać tą cechę ,ale ludzie zazwyczaj mnie lubią i nie zdradzają ,no poprostu są mi lojalni bo ich dobrze traktuje:)

negatywne: koniec cech pozytywnych ,teraz przygotuj sobie coś do picia ,bo to krótkie nie będzie:)

-narwany(nieraz postępuje zbyt pochopnie)

-nienawidzący(gdy ktoś wyprowadzi mnie z równowagi ,o czym pisałem ,że nie jest to łatwe potrafię długo nienawidzić)

-kiepski budowniczy(jak u góry ,ale i tak buduje ładniej niż opos^^)

-traktuje wszystko zbyt na serio

No to teraz może dalej co ja lubię:hmm komputer to na pewno:P ,a oprócz tego naukę i wyjścia z kumplami^^(jak wiesz o co chodzi)

Nie lubię ludzi atakujących innych za małe błędy oraz ludzi nietolerancyjncyjnych czy rasistów

Umiejętności ortograficzne/interpunkcyjne 8/10(zdarzają się błędy)

NIE wiem co byś jeszcze chciał o mnie wiedzieć :) ,jak coś pisz śmiało

MAM NADZIEJĘ NA POZYTYWNE ROZPATRZENIE PODANIA;0

 

 

Podanie Zostało Rozpatrzone Pozytywnie ! Gratuluję wstąpienia w Nasze Szeregi.

 

PODANIA ZŁOŻONE NA PW ZOSTANĄ ODRZUCONE ! I KAŻDE INNE TEŻ BĘDĄ ODRZUCANE Z PW !

 

Opublikowano

Podanie na Generała

1. Nick: crytek023

2. Wiek: 13

3. Coś o sobie : Eloszka, mam na imie Janek, mam 13 lat, lubie grać w minercaft (multi bo single mnie nie kręci xD). Ogarniam komendy ogółem w 85-90% (czyli większość), mam sporo doświadczenia (prowadziłem już kilka serverów). Może podam moje cechy :

Pozytywne:

-inteligentny (nie gadam głupstw, nielogicznych zdań itp.)

-kreatywny (mam dużą fantazje do budowania xD)

-cierpliwy (bardzo trudno mnie zdenerwować)

-rozumny (rozumiem swoje popełnione błedy, oraz innych)

-nie panikuje w trudnych, stresujących sytuacjach

-przestrzegam zasad, panujących w danym terenie xD

To może teraz negatywne:

-jak się mocno zdenerwuje, to moge być bardzo niekulturalny (ale trudno mnie zdenerwować)

To chyba moja najbardziej negatywna strona :D

Jakbyś coś jeszcze chciał wiedzieć to napisz :) (prosze o rozpatrzenie mojego podania) Jakby co to lubie czytać książki i biegać.

 

Pozdrawiam crytek023

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...