Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*FreeBuild*100s*TS*FerryCraft*VPS*TnTRun*Splegg*NonPrem*24/7*Eventy*


SeGoMen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

modloader-for-minecraft-02-700x406.jpg

Witam!


Szukasz stabilnego, w pełni dopracowanego serwera? Jeśli tak
to dobrze trafiłeś! Typ rozgrywki to Freebuild. Posiadamy stworzone przez nowy
generator mapy: działkowa, surowcowa i rozrywkowa. Administracja serwerowa
jest bardzo pomocna, sympatyczna, kulturalna i jak najbardziej zna się na
rzeczy, gdzie na innych serwerach to się często nie zdarza. Jeśli jest zgłaszany problem zostaje on
niezwłocznie rozwiązany. To samo mogę
powiedzieć o graczach. Każdy jest dla siebie życzliwy i pomocny. Nowy gracz
jest ciepł o i miło powitany.
Często odbywają się eventy z atrakcyjn ymi nagrodami.


Troszkę więcej o serwerze: )



Typ to Freebuild



100 slotów



Splegg



TnTRun



Tartak


... i wiele innych wspaniałych atrakcji, których wciąż przybywa.
Możliwość kupna Vipa i SVipa w atrakcyjnych
cenach : )



Specjalne eventy dla Vipów




Administracja


ROOT: DanxSG


Admin: xIUxIU6669



Dodam także kilka zdjęć na
zachętę!

post-850784-0-56612000-1380641773_thumb.jpg

post-850784-0-06125400-1380641795_thumb.jpg

post-850784-0-09624200-1380641814_thumb.jpg

post-850784-0-74738000-1380641832_thumb.jpg

post-850784-0-90850400-1380641849_thumb.jpg

Chcesz zobaczyć więcej? Niecierpliwie na Ciebie czekamy:)

Wbij i zostań, nie będziesz żałować.

IP Serwera --> 188.165.175.7 IP TS -----> 188.165.175.7

Opublikowano

Jest nas coraz więcęj

 

 

Zapraszamy!

 

 

Surowce wypadają z rud:)

 

Jedyne co można dropić to itemki - niespodzianki!

 

Pozdrawiam i czekamy na Was.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...