Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Magic to Master Official trailer 2013 (ENG) To zupełnie nowy świat !


MrZodi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O kurde xD Ale odjazd pewnie zmienią tkz: silnik graficzny bo widać po mapach na ich fanpege.

 

Nie ma co patrzeć na trailer panowie up. Ponieważ M2M tak samo miał podobny trailer (nowa gra etc) A był to zwykły metin.

Ale po tym co widać na fb, to to nie będzie ta sama grafika z metka.

Opublikowano

Ale to nie jest nowy silnik graficzny....

"Powiemy pożegnać stary silnik graficzny i ograniczone możliwości uaktualnienia. Stary serwer i klienta jednostronne przeszkody zmusił nas na kompromis stale. Teraz to się kończy. "

ntwx.png


Zapowiada się najlepszy event w dziejach NerviL-a ! Wybierz NerviL-a na Grudzień !


Zapraszamy : NerviL S1/2

Opublikowano

No nie jest nowy to widać. Ale zobacz na te mapy:

1277976_224994137664833_867184445_o.jpg

 

Zajebiście się będą prezentować w grze ;d

Nic tylko czekać na start!

Dokładnie taką grafikę chciałbym na każdym polskim privie i nawet na samym metin2 :D

Opublikowano

Dokładnie taką grafikę chciałbym na każdym polskim privie i nawet na samym metin2 :D

W roku 2014 postaramy przełamać ten silnik na NerviL-u

ntwx.png


Zapowiada się najlepszy event w dziejach NerviL-a ! Wybierz NerviL-a na Grudzień !


Zapraszamy : NerviL S1/2

Opublikowano

Heheh wtedy to już może każdy serwer będzie to miał jak na epvp udostępnią lub gdzie indziej :(

Masz rację xD Bo przecież nie zmienisz pythona na coś innego xD chyba że jesteś jakimś geniuszem komputerowym :D i Masz do tego ludzi.

W sumie to ruchy postaci, wygląd da się ładnie zrobić w jakimś dobrym programie 3ds max nawet lepszym od 3ds.

Nowe animacje poruszania, bardziej realne :D

Ale co to da, jeżeli ktoś kiedyś zrobi ładną grafe w metku to będzie miał problemy, bo ymir może się doczepić i doyebać co nie co :C

Bo przecież to ich gra.

Opublikowano

Masz rację xD Bo przecież nie zmienisz pythona na coś innego xD chyba że jesteś jakimś geniuszem komputerowym :D i Masz do tego ludzi.

W sumie to ruchy postaci, wygląd da się ładnie zrobić w jakimś dobrym programie 3ds max nawet lepszym od 3ds.

Nowe animacje poruszania, bardziej realne :D

Ale co to da, jeżeli ktoś kiedyś zrobi ładną grafe w metku to będzie miał problemy, bo ymir może się doczepić i doyebać co nie co :C

Bo przecież to ich gra.

Gdyby Ymir miał się doczepić do m2m to już dawno by to zrobił.

Posiadają oni nawet większą ilość sponsorów.

ntwx.png


Zapowiada się najlepszy event w dziejach NerviL-a ! Wybierz NerviL-a na Grudzień !


Zapraszamy : NerviL S1/2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...