Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2]SimpleBuild[FreeBuild][NP] 50Slotów - Robimy serwer z Wami !


JohnnyCash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[][][][][][][][][]






Reklama







[][][][][][][][][]







9eMTQt5.png



Witam wszystkich bardzo serdecznie mam na imię Maciek i chciałbym zaprosić Was


na serwer FreeBuild zrobiony prze zemnie !



K9Su5hW.png



Serwer ten jest typowym FreeBuildem tzw. Wolnym budowaniem.


Zrobiłem wszystko aby było Wam jak najwygodniej.


Automatycznie regenerujące się pola surowców


- Kopalnia


- Las


- Piaskownica



Czeka na Was wiele emocji, przyjaźni jak i konkursów czy eventów.


Zapewniam Was, że kontakt z administracją na serwerze jest 100% lepszy niż na niektórych serwerach.


Pluginy są dopasowane w potrzebie o kompatybilność i przyjemność gry.


Działki są w pełni automatyczne, lecz jak wiadomo wszędzie już to jest.



Na tą chwile prowadzę serwer samemu, bo jak wiadomo trudno znaleźć zaufaną osobę do Teamu.


A w moim otoczeniu nikt nie zajmuje się grą w Minecraft.



mRIlHvY.png



[Szef]JohnnyCash


[FBI]Cyganiutki



ZUvHTwx.png



IP: simplebuild.yfun.pl


Jeżeli nie działa to: s2.yfun.pl:20246



Forum serwerowe jest postawione na darmowym hostingu lecz, tak naprawdę


liczy się kontakt oraz przyjemność z rozgrywki a nie to ile się pieniędzy w to wpakuje.


W przyszłości postaram się zrobić dla Was Forum na pełnym hostingu, lecz na tą chwile jest to bezużyteczne.



www.simplebuild.pusku.com

Zapraszam Was także na FaceBook FanPage:


Oczywiście nie musicie tego Likować, może równie dobrze zapisać link i sprawdzać co jakiś czas.


Najnowsze wiadomości będą zamieszczane także na Forum.



https://www.facebook.com/SimpleBuild


tHEGnrT.png



Serwer jest to czysty FreeBuild oczywiście aby urozmaicić Wam grę


postaram się dodawać do gry rzeczy które podobały by Wam się.


Tworząc ten serwer, myślałem o robieniu go z Wami. Każda propozycja napisana na forum będzie


dokładnie przeanalizowana oraz wyciągniemy z niej Za i przeciw.



Na serwerze znajdziecie:


AdminShop


Automatyczne działki


Automatycznie uzupełniające się surowce


Rangi premium: Szlachta oraz Rycerz


MobArene


Zabawy typu: Parkour, spleef


W pełni dojrzałego administratora


W pełni skonfigurowany drop z pluginu " OtherDrop "



I wiele wiele innych o których przekonacie się po wejściu na serwer !




!! ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE !!


| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

!! OGŁOSZENIE !!

Dziś oficjalnie została otwarta rekrutacja na FBI serwera FreeBuild !

Wszystkich chętnych zapraszam do składania podań na Forum.

http://simplebuild.pusku.com/


Funkcja która będzie sprawowała dana osoba to:

Utrzymywanie porządku na serwerze.

Dodatkowo dostaje możliwość:

- latania /fly

- banowania, kickowania, odbanowywania

- oraz większe szanse na AWANS.

Rekrutacja trwa do Piątku tj. 04.10.2013r.

Wszystkie chętne osoby zapraszam oraz życzę powodzenia :)

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...