Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League of Legends Booster - Zapowiedź - Jeszcze w tym tygodniu!


buli1984

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was serdecznie.

 

Trwają prace nad botem "League of Legends Booster".

http://www.mpcforum.pl/topic/1058433-beta-bot-league-of-legends-booster/ - BETA!

 

Będzie on miał Funkcje:

 

- Dołączanie do kolejki.

- Wybieranie postaci.

- Wpisywanie na jaką linię idzie.

- Funkcja gry rankedów! (Premium)

- Użytkownicy (wszystkie ustawienia itd do konfiguracji w programie, po czym zapisywane są w bazie danych.)

- Robienie SS pod koniec gry.

- AutoUpdate

- Konta premium (Dodatkowe funkcje, będzie on na zawsze i za 10 zł poprzez PayPala - także tanio) a funkcje Gry na rankedach (Banowanie, wybieranie) do tego SS po każdej zakończonej grze.

- AutoReconnect - gdy podczas gry wyrzuci cię, bot automatycznie dołączy na nowo do gry. (Na wypadek crashów etc.)

- Dwie rozdzielczości (1920x1080 oraz 1024x768) - w przyszłości może więcej.

- Wszystko po polsku! (Wymagany ang. LoL)

 

Prace już prawie zakończone!

Bot jest w wersji beta.

http://www.mpcforum.pl/topic/1058433-beta-bot-league-of-legends-booster/

 

 

Kilka SS'ów:

 

 

http://scr.hu/12lk/ht23z

- Logowanie

 

http://scr.hu/12lk/w1cub

- Rejestracja (w przyszłości E-Mail z przypominaniem hasła)

 

http://scr.hu/12lk/x9ada

- Free User Panel

 

http://scr.hu/12lk/a56ro 

- Premium User Panel

 

http://scr.hu/12lk/hsekx 

- Admin Panel (ciekawostka :P)

 

 

Chętnych do testów zapraszam na gg: 3934134 :)

 

W pon. jestem niedostępny - od 8 do 17 w szkole, od 18 w domu, od 19 wolny tak naprawdę.. ;p (homework)

Opublikowano

Widzę młodzi szaleją w AutoIT :P Bo autor chyba 13 lat ma z tego co mi wiadomo. Tylko ciekawe jak z wykrywalnością i jak championy sobie radzą w rozgrywce :) Używają skili czy nie, kupują itemy ? :)

Opublikowano

Widzę młodzi szaleją w AutoIT :P Bo autor chyba 13 lat ma z tego co mi wiadomo. Tylko ciekawe jak z wykrywalnością i jak championy sobie radzą w rozgrywce :) Używają skili czy nie, kupują itemy ? :)

 

I jaki masz problem pytam?

 

Umiem - robię.

 

Nie tylko programuje w AutoIT, ale jest to najprostsze rozwiązanie dla takiego bota według mnie.

 

 

Tak jak wszystkie tego typu programy, potzrebuje do działania BOL'a ze skryptami np. "qBot" lub "Soraka Slack"

Opublikowano

- Dołączanie do kolejki.

- Wybieranie postaci.

- Wpisywanie na jaką linię idzie.

Wystarczy Autocall Kevina.

 

Tak jak wszystkie tego typu programy, potzrebuje do działania BOL'a ze skryptami np. "qBot" lub "Soraka Slack"

QBot? Ludzie nie potrafią grać dominionów, a bez VIP'a na BoL'u nie będziesz mógł sam przejmować wież. Soraka Slack jest bannable.

mimo to, rób jak uważasz.

Opublikowano

Wystarczy Autocall Kevina.

 

QBot? Ludzie nie potrafią grać dominionów, a bez VIP'a na BoL'u nie będziesz mógł sam przejmować wież. Soraka Slack jest bannable.

mimo to, rób jak uważasz.

 

A ja po prostu zrobię swój po polsku.

 

Ja używam Soraka Slack od 3 mies. i jest dobrze, nie mam bana.

 

Świetny pomysł :) Co w przypadku zajęcia przez innego gracza preferowanej postaci?

 

Raczej soraka jest rzadkim pickiem, ale gdy będzie taka potrzeba, coś wymyślę :)

 

 

@Ed

 

 

Bot wyjdzie jednak 07, dałem sobie więcej czasu ponieważ bol dla free userów nie jest dostepny po patchu.

Opublikowano

Pomysł niezły, lecz ma luki. Mimo to cóż, lepiej sam bym nie zrobił, aczkolwiek także mam 13 lat. Co jak co, ale trzymam za ciebie kciuki ;)

Opublikowano

Pomysł niezły, lecz ma luki. Mimo to cóż, lepiej sam bym nie zrobił, aczkolwiek także mam 13 lat. Co jak co, ale trzymam za ciebie kciuki ;)

Dzięki, jakie luki?

Opublikowano

Np z tą kolejką, jeżeli ktoś wybierze dajmy na to ów Sorakę. (No dobra dobra, jest jeden problem, luk nie ma, tak mi się na język słowo nawinęło :P)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...