Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Vm]Zmieniamy server ! Nowy silnik graficzny ? Dołącz do ekipy ! #3


MrZodi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie wiem czy to nowy silnik gdy czy poprostu wszystko wymienili na nowe modele.

M2M jest do przodu ze wszystkimi serwerami o jakies 3/4 lata wiec duzo sie mozna po nich spodziewac.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Tak jak powiedział poprzednik , po ekipie M2M można się spodziewać na prawdę wiele. Największe wrażenie zrobił na mnie ten podziemny loch z pochodniami. Miazga!

Opublikowano

Prawda Ekipa M2M jest nie do podj**ania maja takie pomysly,takich grafikow,skrypterow ze inne serwery sie klaniaja :P

Wiec to co oni moga zrobic to pewnie nikt nie zgadnie :)

Opublikowano

Są może jakieś materiały od twórców pokazujących ten nowy silnik?

Trailer już troche stary , jednak już wtedy zacznali pracować nad silnikiem graficznym.

 

 

O japierdole :O Zajebiscie widac ze fachowcy =D Ten serwer juz dziala?

 

Wczoraj o 22:00 servery m2m są zamknięte i przenoszą na inną baze.

Sami niestety nie wiedzą ile im to zajmie.

ntwx.png


Zapowiada się najlepszy event w dziejach NerviL-a ! Wybierz NerviL-a na Grudzień !


Zapraszamy : NerviL S1/2

Opublikowano

Chętnie przyłączę się do ekipy :D serwer pełna profeska i nie sądziłem, że aż tyle można wycisnąć z metina ;D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tak w ogóle nie ciekawi was jak zmienili ten silnik graficzny? xD Bo mnie tak i to bardzo :> szkoda że ten serwer nie jest polski :/

ale oni nie zmienili silnika graficznego ..

aFMA3pg.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

To jest ewidentnie inna gra mmorpg jedna z tanich niszowych gier. Zaimplementowali tylko wygląd postaci z metina. Jest dużo tego typu gier mmorpg które po prostu uciekły wraz z kodem źródłowym.

64562221938.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...