Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Wywala postać


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewny problem. Gdy chcę wsiąść na konia/mounta w biegu lub zsiąść także w biegu wywala postać do okna logowania. Gdy postać stoi w miejscu normalnie wsiada i zsiada. Syserr clienta czysty na serwerze taki błąd:

 

SYSERR: Sep 30 16:26:51 :: Sync: cannot find tree at -2147483648 -2147483648 (name: Mark)

 

Game to 34083. Czynności, które wykonałem to zmiana game na różne różniaste w tym także te z sf2k13 od terenzo.

Zmieniałem db, wywalałem questy, zmieniałem clienta, usuwałem z wpisu w mob_proto nazwe folderu "pony". Jednak ciągle jest to samo. Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Jeżeli tak, to proszę o pomoc ;)

^^

Opublikowano

ano tak jeszcze polecam rozszerzone naprawienie tabelek przy offnietym sql cd /var/db/mysql/player,common,account,log oczywiscie pojedynczo i nastepnie myisamchk -r -f -v *MYI

 

Binke sobie wymień tylko na jakaś sensowną a nie z dupy wziętą i zdaj relację.

+ ogarnij tabelę player bo wyczuwam tam syf.

 

 

Zrobione. W dalszym ciągu ten sam problem występuje.

^^

Opublikowano

ref dotatkowo takie coś w syslog:

 

Oct  1 18:47:20 :: GLOBAL_TIME: Oct  1 18:47:20 time_gap 0
Oct  1 18:47:35 :: COMMAND: schitti: mount_test
Oct  1 18:47:37 :: PONG! 1 46
Oct  1 18:47:38 :: Handshake: lower than zero -57
Oct  1 18:47:38 :: Handshake: client_time 41442 server_time 209197 name: schitti
Oct  1 18:47:41 :: COMMAND: schitti: mount_test
Oct  1 18:47:43 :: COMMAND: schitti: mount_test
SYSERR: Oct  1 18:47:43 :: Sync: cannot find tree at -2147483648 -2147483648 (name: schitti)
Oct  1 18:47:43 :: DISCONNECT: schitti (DESC::~DESC)
Oct  1 18:47:43 :: SAVE: schitti 956693x246306
Oct  1 18:47:43 :: QUEST clear timer 0
Oct  1 18:47:43 :: SYSTEM: closing socket. DESC #16
Oct  1 18:47:44 :: PONG! 1 100

^^

Opublikowano

 

Coś z pakietami się nie zgadza i zamyka połącznie clienta z serwerem.

Zobacz czy ten sam błąd będzie występował na tej bince:

 

http://www.speedyshare.com/3Emcu/Estius.pl.zip

 

To samo na tej bince ogólnie myślę, że mam jakiś problem z vps'em gdyż na innych plikach i mysql było to samo;p (tzn. prawie logało ale bez tego błędu).

^^

Opublikowano

To samo na tej bince ogólnie myślę, że mam jakiś problem z vps'em gdyż na innych plikach i mysql było to samo;p (tzn. prawie logało ale bez tego błędu).

 

Ja jestem w przekonaniu, że to coś w cliencie, albo game.

 

Oct  1 18:47:35 :: COMMAND: schitti: mount_test
Oct  1 18:47:37 :: PONG! 1 46
Oct  1 18:47:38 :: Handshake: lower than zero -57
Oct  1 18:47:38 :: Handshake: client_time 41442 server_time 209197 name: schitti
Opublikowano

Masz buga w mounatch albo dodaj difa n mounty

 

Na każdych plikach i paru różnych mysql to samo? Nie sądzę.

 

 

Ja jestem w przekonaniu, że to coś w cliencie, albo game.

 

Oct  1 18:47:35 :: COMMAND: schitti: mount_test
Oct  1 18:47:37 :: PONG! 1 46
Oct  1 18:47:38 :: Handshake: lower than zero -57
Oct  1 18:47:38 :: Handshake: client_time 41442 server_time 209197 name: schitti

 

Tak jak mówiłem game brałem już pełno z różnych plików na clientów też pełno i zawsze to samo.

^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...