Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM]Ravia.eu #1 Kei aka StaryPener wjeżdża na Ravie


Keiusek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry lets play tylko szkoda ze z tego gownianego servera pod is

 

lepiej nagrywaj z concordii

g5nrqj.jpg


Chejter na emeryturce


Zapraszam na servery : ConcordiaMT2 [Najepszy Hard], Alistria [Najlepszy Medium/Easy]


Nie polecam servera : Ravia.eu


Opublikowano

Teraz wszyscy piszą,że ravia to gówno itp. wystarczyło,że uzurpator zaprezentował ten serwer, a przed tym serwerem graliście na ravi

Opublikowano

Panowie Gram na Ravi bo gra tam duzo osob gralem na wielu serwerach i moze z concordi zrobie serie narazie gram na ravi i tego sie trzymam do tego dojdzie i tak jeszcze 1 lub 2 serwery z ktorych bede nagrywal bedzie to napewno Invoria i moze Alistria.

Opublikowano

Teraz wszyscy piszą,że ravia to gówno itp. wystarczyło,że uzurpator zaprezentował ten serwer, a przed tym serwerem graliście na ravi

ekhem, na sravii skonczylem gre w lutym chyba... o istnieniu tego calego uzurpatora dowiedzialem sie dopiero na concordii (chociaz po nicku cos kojarzylem ze sravii ale wtedy gwiazda jeszcze nie byl). Ravia to gowno bo jest serverem bez nowosci, z beznadziejnym teamem i meega pod is. ... i tak samo jak z conco gdyby nie reklama isamu (bo on tylko reklamuje nic nie umie, godweles mial farta ze go znalazl) to ravia juz dawno bylaby zamknieta tak jak reszta poprzednich serverow walesa.

 

 

@topic

Kei nagrywaj z conco zostaw ten syf nie server. .. na conco tez gra duzo osob, 1,2k+

g5nrqj.jpg


Chejter na emeryturce


Zapraszam na servery : ConcordiaMT2 [Najepszy Hard], Alistria [Najlepszy Medium/Easy]


Nie polecam servera : Ravia.eu


Opublikowano

ekhem, na sravii skonczylem gre w lutym chyba... o istnieniu tego calego uzurpatora dowiedzialem sie dopiero na concordii (chociaz po nicku cos kojarzylem ze sravii ale wtedy gwiazda jeszcze nie byl). Ravia to gowno bo jest serverem bez nowosci, z beznadziejnym teamem i meega pod is. ... i tak samo jak z conco gdyby nie reklama isamu (bo on tylko reklamuje nic nie umie, godweles mial farta ze go znalazl) to ravia juz dawno bylaby zamknieta tak jak reszta poprzednich serverow walesa.

 

 

@topic

Kei nagrywaj z conco zostaw ten syf nie server. .. na conco tez gra duzo osob, 1,2k+

isamu ma ravie dzieki vayneardowi i mnie bo my go zapoznalismy z welesem ;)

 

tak na dniach dodam filmik z Concordi bede gral tam ninja dagger albo mentalem ale chyba daggerem ;)

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...