Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka karta graficzna od 400 do 600 zł ?


PowerMenPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Mój komputer nie jest już najnowszy (mam go już 3 lata) i postanowiłem zrobić mały "abgrejd". Chciałbym zakupić nową kartę graficzną do 600 zł tak, aby była lepsza ze 2-3 razy od mojej aktualnej karty GeForce GT 440. Dodatkowo wiem że muszę zakupić lepszy zasilacz (aktualnie posiadam 450W) i chciałbym wymienić go na 550W, ale to już nie o tym. W sumie to ta karta nie jest taka słaba, ale od kilku miesięcy nagrywam filmy na youtube, i przykładowo gdy gram w minecraft bez nagrywania mam ponad 100 fps, z nagrywaniem mam ok. 60. bez nagrywania z shaderami mam ok. 30 a gdy nagrywam z shaderami to waha mi się pomiędzy 20 a 30fps. Właśnie prowadzę serie w której muszę grać na shaderach bo inaczej wychodzi do dupy :/ więc jaką kartę doradzacie w przedziale 400-600zł aby nie trzeba było jej wymieniać za 2 lata i aby wszystko mi pięknie śmigało ? Proszę o szybką odpowiedź :)

Opublikowano

Co z tego, że 400, 500w , podaj markę tego zasilacza, bo może to być noname, który trzeba koniecznie wymienić.

Cholera właśnie niewiem, miałem gdzieś zapisane ale to dawno... wiem teraz tylko że kupywałem go wraz z obudową I-box force 2106 b/z :/ Jak znajde to jeszcze napiszę

Opublikowano

Czyli na 99,99% zasilacz również do wymiany.

Zdejmij bok obudowy i w lewym górnym rogu masz zasilacz przepisz co tam pisze.

 

Jaki jest pełen budżet na "apgrejd" ?

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

jak 600zł to:

SilentiumPC Deus M1 550W ok 220zł

MSI HD7770 +/- 400zł

 

 

I jest git

graphic.png

 

 

Opublikowano

Wymieniłbym

 

 

Zasilacz- Deus M1 550W +/- 200zł

Karta - hd 7790

 

Jeszcze podaj jaki masz procesor ;d

graphic.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...