Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] WH , mobber na ravia [ kameramod nie działa mi :C]


xmxaxtxi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wie ktoś aby kameramod działał ?:C | Albo mobbera ktoś ma ?
Dopóki nie bd się dało kameramoda wgrać żeby działał to lipa b obejścia się nie da zrobić :C

Opublikowano

A wie ktoś aby kameramod działał ?:C | Albo mobbera ktoś ma ?

Dopóki nie bd się dało kameramoda wgrać żeby działał to lipa b obejścia się nie da zrobić :C

 

Ale mod działa przecież:

 

 

http://catshare.net/zOyv98VdfzdY6FfX/raviamodsf2012.rar
https://www.virustotal.com/pl/url/9da6c58c4cd872e0668c0716339ef315b8a42409834845792802e5bb81eab693/analysis/1380484254/
hasło: www.cheats4metin.tk 

A tu masz wh na klienta ravii:

 

http://catshare.net/dyWk8kHsIBAWsMKi/raviawh.rar
https://www.virustotal.com/pl/url/0d1d867761b116e55aeae4e657b4550a6ca3d767124fbc621a57b40214ec086f/analysis/1380484327/
hasło: www.cheats4metin.tk
Opublikowano

Ej a wytłumaczysz jak wgrać aby działał ten mod ?;x

Pobierasz moda 2012 z metin2mod.tk instalujesz do folderu z metinem pl i cała filozofia mod działa :3

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Pobierasz moda 2012 z metin2mod.tk instalujesz do folderu z metinem pl i cała filozofia mod działa :3

Ale jak wgrywam z metin2mod.tk to jest error ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...