Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytania Dotyczące Chińskiego Klienta


Ertam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam parę pytań odnośnie chińskiego klienta.

 

Czy chiński klient zawiera wirusy?

Czy działają tam spolszczenia takie co się robi w connect changerze?

Czym się różni od polskiego klienta?

Czy można wejść do Atlantydy?

Jak ustawić rozdzielczość okienka gry?

Czy Polacy mogą z niego korzystać? czy tylko Chińczycy?

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

Niektore chinskie klienty maja wirusy a nie ktore nie.

Nie, nie dzialaja tem spolszczenia.

Widzisz DMG broni 80+

Tak, mozna wejsc do atlantydy.

Rozdzielczosc okna ustawiasz w pliku config.

Polacy tez moga kozystac z chinskiego klienta.

d-gene11.jpg

 

Pomogłem?? Daj 5*

50[+]

100[+]

150[-]

200[-]

300[-]

Opublikowano

Up a klient z tematu programy pliki serwerowe etc. i klient up by Merkon posiada wirusy pewnie nie wiesz.

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

Ertam najlepiej sciagnij klienta longju ;] moim zdaniem najlepszy i nie ma wirusow

d-gene11.jpg

 

Pomogłem?? Daj 5*

50[+]

100[+]

150[-]

200[-]

300[-]

×
×
  • Dodaj nową pozycję...