Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

_=_+SurviCraft [1.6.4] [Nowe Biomy] [BOSSY] [Nowe Łuki] [QUESTY] [Wars of Guild] [NP] [24/7] [NO-WL] ZAPRASZAMY!+_=_


MrEat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

643yluX.png

XWJajBP.png

2bGmd1Q.png

Dlaczego warto nas wybrać? Właśnie, o to jest pytanie smile.png

- Miła atmosfera.

- Brak lagów.

- Ogarnięta ekipa.

- Wiele ciekawych rzeczy wprowadzonych na serwer takich jak naprzyklad mcMMO, nowe biomy, bossy, questy, gildie, unikalne łuki i wiele więcej wink.png

- Tępimy cheaterów i wulgarne wyzwiska.

- Nie ma debilnego regulaminu typu "Admin ma zawsze racje", poniewaz nikt nie ma zawsze racji i trzeba sie z tym liczyć.

- Dzień w dzień staramy sie aby serwer był coraz lepszy wink.png

- Mamy własne forum i stronę, niestety nie możemy podać tutaj adresu.

- Często wieczorem są eventy smile.png

Ważne jest to że jeżeli nie chcesz zostać zbanowany za niezapoznaną zasadę należy od razu po wejściu na serwer wpisać /komendy i /zasady wink.png

Jeżeli lubisz tego typu rozgrywkę to ten serwer jest dla ciebie wink.png

ZAPRASZAMY! IP: svcraft.csrv.pl

 

Opublikowano

Dlaczego kazdy server na 1.6.4..... Ludzie ... to nie ma sensu ile ? 6 , 10 graczy bedziecie mieli?.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Zmienić na 1.6.2 ?

 

 

BTW: Co to za różnica że 1.6.4 ? Pewnie mody są jeszcze na 1.6.2 a wam sie nie chce bez nich grać ? ... Nie rozumiem was :P

Opublikowano

Czy to taki problem pobrać minecrafta 1.6.4 jak nie umiecie to wejdzcie na minecraft.zyczu.pl pobierzcie launcher potem wersje i macie to o co cmon?

 

 

Serwer ogółem fajny

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Wszystko fajnie pięknie aby zalożyć gildię trzeba mieć itemy, drop całkiem dobry kontakt z adminem też, tylko jeden mały minus nazwy itemow startowych, troche zbyt wulgarne...

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...