Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] Zostan Pilotem w Minecraft ! [Samoloty][Linie Lotnicze][Pieniadze][Hangary][Rozbicia][Bankructwa][Ponad 30 Lotnisk w różnych regionach !]


Wamakaz

.  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze ?

    • Tak
    • Nie (Wyja?nij w komentarzu, przyjmiemy wszelk? krytyk?)
      0
    • Mo?e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

--------------------------------------------------

Minecraft, zostań Pilotem !

----------------------------------------

 

Czy marzyłeś o serwerze, w którym możesz założyć swoje Linie Lotnicze, i kierować Samolotami ? Ten serwer to ci właśnie umożliwi ! Zacznijmy od Hangarów - Na każdy samolot, przypada jeden Hangar. Aby kupić samolot, najpierw musisz mieć Samolot. Każdy Samolot kosztuje. Zarabiasz przewożąc towary, np. Jedzenie, skrzynie itp. Im dalszy cel misji, tym więcej pieniędzy zarobisz. Lecz pamiętaj, nie możesz iść na spawna, musisz sam do niego dolecieć i wylądować. Jeśli ci się nie uda, to się rozbijasz. Nie możesz naprawić już samolotu, jest już po nim. Na początek, dostajesz helikopter, jeśli go rozbijesz, dostajesz następny. Na serwerze, możesz założyć Linie Lotnicze, takie jak LOT !. Jak masz linię lotniczą, możesz wozić ludzi, jak i towary. Pamiętaj, musisz płacić PODATEK. Nie jest on za duży, kosztuje to tylko 500$. Za niektóre misje możesz zarobić aż 250$ !.

Na początku jesteś na lotnisku w Warszawie. Jest to jedno z większych lotnisk. Ogółem na serwerze będzie 35 Lotnisk, każde w innym regionie. Na serwerze, możesz kupić Boeingi 787 , jak i starsze wersje !.

 

---------------------------------------

REKRUTACJA

---------------------------------------

 

Poszukujemy:

 

- Budowniczych

- WebMastera

- Technika

- Podatników

 

Wzory:

 

 

Podanie na Budowniczego:

 

Nick:

Wiek:

Staż w MC:

Twój projekt*:

 

* - Dla chętnych

 

===

Chcesz zostać WM, lub Technikiem ? Pisz na PW.

===

Podanie na Podatnika:

 

Nick:

Jesteś uczciwy?:

Dlaczego ty?:

 

 

---------------------------------

Informacje Dodatkowe

---------------------------------

 

SS, będziemy przesyłać, kiedy lotnisko zostanie Skończone. Na początek prześlemy wam SS lotniska w Warszawie ( im. Fryderyka Chopina ). Nie poszukujemy Moderatorów, czy Administratorów. Serwer gdy wystartuje będzie miał 30 Slotów, gdy będzie grało dużo osób powiększymy do 100. Chcielibyśmy przeprosić za grafikę w temacie, ponieważ nie mamy żadnego dobrego Grafika !. Aby wystartować, nie musisz tylko nacisnąć strzałkę w górę. Nie, nie nie ! Tutaj musisz wszystko ustawić; na jakiej wysokości będziesz leciał i musisz się też rozpędzić. Aby było mniej ,,kraks'' samolotowych, dodaliśmy na serwer radar, na którym będzie widoczny wysokość samolotów.

 

Masz pytania ? Pisz śmiało ! :)

 

Opublikowano

Mam Kilka Pytań.

- Jeżeli chce założyć swoją tzw. Firme Lotniczą, to będę musiał coś zapłacić ?

- Podatek Płace 1x , na zawsze ? czy co jakiś czas ?

- Podania mamy składać w Temacie ?

=================================================

Czekam na serwer i chętnie bym pomógł .

Opublikowano

@Up x2 (@Dadley).

 

- Tak, będą to pieniądze z gry. Koszt założenia Linii będzie wynosić około 5000$.

- Podatek jest raz na tydzień (Realny).

- Owszem, podania pisać w Temacie.

 

@Up (@James1919)

 

Serwer będzie ON, kiedy będzie mapa. Na razie zbudowałem 2 Pasy na lotnisku :D.

Hosting już mamy, kasę również ;)

Opublikowano

Już myślałem że robi W357U bo by serwer padl po 2 dniach :) chetnie zobcze xD

 

 

 

A czy to bedzie przez launcher?

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

@Up

 

Zależy. Jak wyrobimy się z mapą w 3 Tyg. to zaczniemy robić Launcher, w najgorszym przypadku, będziecie musieli pobrać paczkę.

Opublikowano

Nick: TheFinition


Wiek: 14


Staż w MC: Od Beta 1.2?


Twój projekt*: Niestety, nie posiadam żadnych screenshotów, gdyż robiłem formata 4 dni temu :C (Jak i txt, na co jestem bardziej zły :P)


Opublikowano

To już lepiej robić launcher :D

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Macie jakieś pomysły ? Np. W jakich krajach / miastach mogą być jeszcze lotniska ?

Na razie mam tak:

 

Włochy,

Francja, Paryż

Polska, Warszawa

Polska, Bydgoszcz ( Najkrótsza trasa )

 

I dalej nie mam pomysłu x.x

Opublikowano

Brytania Londyn,
Brytania Bristol,
Włochy Wenecja
Włochy Rzym
Hiszpania Madryt
Hiszpania Palma de Mallorca
Brazylia Rio De Janeiro
Brazylia Rio Branoc

@Edit Jak Potrzebujesz więcej to do mnie na PW.Moge ci pomóc budować bo projekty mam w głowie.

23kawee.png   
Remember me, for centuries~

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...