Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gta V - jak najszybciej zarobić?


NeviNx33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na giełdzie kasa raz rośnie, raz spada, niektóre akcje są powiązane z Twoimi poczynaniami w grze,

Spoiler!!!


Np. po misji "ataku" na prezesa Liveinvader, akcje firmy spadają na łeb na szyję i już się nie podnoszą


Jest tez tak, że jakiś Biznesmen potrzebuje podwózki na np. lotnisko, za pomoc, powie Ci że akcje tej i tej spółki pójdą w górę, wtedy szybko kupuj akcje, pamiętam że raz w ciągu kilku godzin w grze akcje którejś z firm podskoczyły o 200%.
Nie trzymaj akcji za długo po wznoszeniu kursu, bo mogą szybko zacząć spadać i znów nic nie zarobisz.
I jeżeli już inwestujesz, to nie kupuj jednej czy tam 2 akcji, tylko od razu z 20 albo więcej, bo inaczej zyski będą marne.

Wykonując "dynamiczne eventy" często można natknąć się na "perełki" które są warte spoko kasy, ale są też dużo bardziej niebezpieczne.

Tyle z mojej strony ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

np. jedziesz autem, zaświeci Ci się na chwilę mapa, praz pojawi niebieska albo czerwona kropka gdzieś niedaleko.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Tak jak UP, i jak będzie ta niebieska kropka to jest misja że np komuś ukradli samochód i musisz go odzyskać albo np w pobliżu jest gdzieś konwój z kasą który musisz ukraść i rozwalić tylnie drzwi aby z niej wyleciała walizka z kasą. Albo komuś portfel ukradli czy coś w tym stylu ;)

sygna1.jpg

Opublikowano

Ok, rozumiem :D dzięki bardzo za informacje :D są jeszcze jakieś inne skuteczne sposoby zarobienia duzej ilosci kasy? np. moge kilka razy napadać na jubilera? na bank? czy tylko w misjach? :D

efee6c1f876f5f93med.png

Opublikowano

No właśnie tylko w misjach, ale nie wiem czy dodaje kasę jak powtórzysz misję czy nie.
Powiedziałem Ci wszytko co wiedziałem.

Wg. mnie w GTA V jest na prawdę ciężko zarobić kasę, nie dość że za misje nie płacą, a jak płacą to groszami. To jeszcze auta są zjadane przez garaże, znikają z miejsc parkingowych itp...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Jeśli lubisz ponurkować pod wodą na zatoniętym statku znajduje się 25tyś i co każde przełączenie na inną postać się pojawia na nowo :)
Zrobie fotke gdzie to dokladnie jest i ci pokaże

Opublikowano

Narazie nie mam jak zrobić zdjęcia ale dam ci kilka filmików
(Chodzi o to żeby postacią na której chcemy kase połynąć właśnie w to miejsce i gdy zbierzemy zmienić na inną żeby się kasa zrespiła i znowu zmienić na tą co chcemy) :
http://www.youtube.com/watch?v=F8EQbOj9E_E

http://www.youtube.com/watch?v=IHo9NxUbsKc


Jeszcze jeden link :
http://www.youtube.com/watch?v=Axq1zaQc9jE



Edit : Podobno w Paleto Bay przy drodze wzdłuż wybrzeża mamy okazję uratować dziewczynę i kiedy odwieziemy ją na miejsce to po chwili zadzwoni z informacją, że jej ojciec przelewa nam 60.000$ na nasze konto.

Opublikowano

Dzięki za filmiki :D wszystko ładnie piękne tylko nie działa to co napisałeś w "edit" :< no szkoda, ale dobre i to :D dzięki za info i pozdrówki :D

efee6c1f876f5f93med.png

Opublikowano

Edit : Podobno w Paleto Bay przy drodze wzdłuż wybrzeża mamy okazję uratować dziewczynę i kiedy odwieziemy ją na miejsce to po chwili zadzwoni z informacją, że jej ojciec przelewa nam 60.000$ na nasze konto.

Tak, ale Tylko którąś z postaci, prawdopodobnie Mike, albo Franklin,

Bo Trevorem można uratować też jakaś Foczkę z rąk Lostów w okolicach Vinewood.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...