Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: Haxballowe Szaleństwo! - Turniej Haxball 2vs2


Venti.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pragnę przypomnieć iż, każdy mecz musi być nagrany i wrzucony na platformę haxballtube.com. Jeśli wam się nie chce to po prostu proszę o kontakt na gadu gadu, które mam podane w profilu i mi wyslecie pliki z filmem a ja je wrzucę. :)

What did you say?


Opublikowano

Jeśli mam goldmembera, i mój team zająłby 1 miejsce, mogę wybrać sobie blue membera?

Wystarczy uzgodnić to z Antixem/Marselem. Myślę, że wyrażą zgodę, lecz to ich pytaj. :-)

Opublikowano

Może będzie ktoś z was i nagrywał? ^^

 

 

A może jeden zawodnik z każdej drużyny jak jest NAPISANE W REGULAMINIE? Panie OBORNIK, regulaminy się czyta! :D

What did you say?


Opublikowano

10 druzyn czyli pięć przejdzie do nastepnej rundy.W jaki sposob rozgrywane beda te mecze w "drugiej" rundzie ?

Tak, było to nasze niedopatrzenie, powiększyłem limit do 16.

Opublikowano

TSOL.uważam że 16 to za dużo, ja bym powiększył do 12, bo i tak 16 drużyn się nie znajdzie. To jest MPC a w haxa grają tutaj jednostki.

 

 

PS: REZYGNUJE Z GRY W TURNIEJU Z POWODÓW OSOBISTYCH, TSOL. ZNAJDZ SOBIE KOGOŚ.

What did you say?


Opublikowano

Chcę się zgłosić do jakiegoś teamu :). Jestem w miarę dobry na tyłach.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

TSOL.uważam że 16 to za dużo, ja bym powiększył do 12, bo i tak 16 drużyn się nie znajdzie. To jest MPC a w haxa grają tutaj jednostki.

 

 

PS: REZYGNUJE Z GRY W TURNIEJU Z POWODÓW OSOBISTYCH, TSOL. ZNAJDZ SOBIE KOGOŚ.

Ok, ostatniecznie zostaje 10 drużyn (jakoś to ogarniemy że każdy zagra) lub 12 ostatecznie, jeszcze to przemyślę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...