Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Opłaca się kupić używkę XBOX 360?


Kaltha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy opłaca się kupić xboxa 360 do 600 zł z 2 padami i tam kablami slim 250gb ?

 

chce sobie grać w takie gry jak Far Cry 3 , GTA V , BF 3 tyle , że nigdy nie korzystałam z XBOXA , całe życie plejki , od 1 do 3 :P

 

Pomocy ?! Kupić slim ? czy jakąś tam inną ;_;?

 

mam 800 zł na konsole - używana

Opublikowano

Ja bym poczekal, dozbieral i kupil cos nowego co tera wyszlo/wyjdzie. Ewentualnie Ps3, nie wiem dlaczego poprostu sam mam i polecam.

 

jest coś lepszego niż xbox 360 ? :/

 

no ja w tym zielona , miałam ps3 niestety już nie żyje :c

Opublikowano

Tak jak napisali wyżej, sprecyzuj, czy chcesz przerobić konsolę :P

Bo data produkcji konsoli, która została wysłana wyżej, nie jest najlepsza i nie wgrasz do takiej konsoli LT+.

Opublikowano

czy za piraty konsola może być zbanowana ?

 

Tak, ale masowych banów nie było od 2009 roku. Teraz zdarzają się tylko za głupotę, np źle nagrana płyta, granie przed premierą, kupowanie kont z grami.

Opublikowano

czyli chcę kupić xboxa 360 , nie musi być na piraty + do tego (używki) Far Cry 3 , BF 3 , Skyrim (jakoś tak się pisze)

 

zmieszczę się ?

podeśle ktoś propozycje ?

Opublikowano

jak wygląda sprawa gry przez internet jeszcze ? :-)

 

Chodzi Ci o jakąś konkretną grę czy ogólnie ?

Jak ogólnie to bardzo dużo osób gra przez internet.

 

Pobrałem sobie ostatnio Fifę 14 i masa ludzi gra przez neta, przeciwnika znajduje mi w 2s, a w Ultimate Team ciagle około milion aukcji :P

Opublikowano

Chodzi Ci o jakąś konkretną grę czy ogólnie ?

Jak ogólnie to bardzo dużo osób gra przez internet.

 

Pobrałem sobie ostatnio Fifę 14 i masa ludzi gra przez neta, przeciwnika znajduje mi w 2s, a w Ultimate Team ciagle około milion aukcji :P

słyszałam , że kody trzeba no np far cry 3 , bf 3 :P

Opublikowano

słyszałam , że kody trzeba no np far cry 3 , bf 3 :P

 

Aa, więc pod tym względem.

Niektóre gry wymagają Online Pass'a.

Gry od EA nie posiadają go już jakieś 3 miesiące, czyli BF,Fifa itd.

Jednak gry od Ubisoftu posiadają w tym Far Cry 3.

Ale jednak dużo więcej gier nie potrzebuje go.

Nawet jak coś to można dokupić za 30zl :P

Opublikowano

Aa, więc pod tym względem.

Niektóre gry wymagają Online Pass'a.

Gry od EA nie posiadają go już jakieś 3 miesiące, czyli BF,Fifa itd.

Jednak gry od Ubisoftu posiadają w tym Far Cry 3.

Ale jednak dużo więcej gier nie potrzebuje go.

Nawet jak coś to można dokupić za 30zl :P

no bo każdy mówi , że mimo iż mam wifi to i tak płace za internet jakby :P Kod jest na jakiś czas czy już na zawsze :D? Te ceny nie bedą razić w oczy ? może lepiej ps 3 :P?

Opublikowano

no bo każdy mówi , że mimo iż mam wifi to i tak płace za internet jakby :P Kod jest na jakiś czas czy już na zawsze :D? Te ceny nie bedą razić w oczy ? może lepiej ps 3 :P?

20zł na miesiąc to max

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

czyli opłaca się bardziej xboxa od ps3?

znalazłby mi ktoś takiego jak wymieniłam wyżej 600/700zł bez gier itp , z padem i zasilaniem żeby far cry 3 , bf 3 , gta 5 i skyrim chodziło spokojnie :-) ?

limit +

Opublikowano

Ps 3 czy xbox tu są podzielone opinie, jednak ja wole ps3 wygodniej mi się na nim gra ;D

Szukałem allegro ale nic ciekawego nie znalazłem ;/

49yxrs.png

Opublikowano

Powiedz czy masz małą rękę czy dużą . Pad od PS3 jest strasznie mały , jednak od X360 u mnie pasuje doskonale.

Tu jest tylko wybór bo obydwie propozycje ci pasują i na nich działa wszystko tak samo.

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

Powiedz czy masz małą rękę czy dużą . Pad od PS3 jest strasznie mały , jednak od X360 u mnie pasuje doskonale.

Tu jest tylko wybór bo obydwie propozycje ci pasują i na nich działa wszystko tak samo.

Tutaj zbytnio nie ma różnicy czy ręka większa czy mniejsza, ja posiadam PS3, ale mam pada od Xbox'a 360. Jak dla mnie jest o wiele wygodniejszy i lepiej ułożone są przyciski i analogi.

Każda gra Ci pociągnie na Xbox'a 36, nie ma tutaj ścinek itp. Więc nie ma znaczenia czy lepszy zasilacz.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...