Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Majncraft - [SURVIVAL] [1.6.4] [WL] ZAPRASZAM DO GRY!


P4T

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Zapraszam na serwer Majncraft!!

 

b_560_95_1.png

 

- Posiadamy 7 slotów. Gdy serwer się zapełni od razu dokupimy więcej.

- Serwer posiada white-list aby nie grał na nim byle kto.

- Pluginy są dobrane tak, aby gra była ciekawa i szybko się nie znudziła.

- IP: majncraft1.maxc.pl

 

Administratorzy:

* [Admin]Pattus

* [Admin]veento

 

Rangi na serwerze:

- Admin

- Pomocnik

- Moderator

- VIP

- Gracz

 

Podanie do white-list:

Nick w grze:

Wiek:

Dlaczego chcesz grać na serwerze:

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

Co można robić na 7 slotowym servie hmm. Zgaduje ze to co na singlu. Brawo...

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Pasjonat
Opublikowano

Najpierw musi być tych 7 graczy. Jak bedzie to kupie więcej -.- czytaj ze zrozumieniem co pisze...

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

OmG nikt ci nie wbije na 7 slotowy serw ,Znajda sobie 100 razy lepszy z z wiekszymi slotami i do tego 2 adminow czyli mozna powiedziec ze 5 slotow dla graczy

Pasjonat
Opublikowano

 

OmG nikt ci nie wbije na 7 slotowy serw ,Znajda sobie 100 razy lepszy z z wiekszymi slotami i do tego 2 adminow czyli mozna powiedziec ze 5 slotow dla graczy

 

Są ludzie, którzy chcą grać na serwerze max 50 graczy gdzie jest miła atmosfera i nie ma dzieci, które wsyzstko niszczą i są tacy którzy chcą grać na serwerze ponad 150 graczy gdzie jest rozpierdo*. :) Ja wolę grać z małą ilością osób ale, żeby było fajnie. Pozdrawiam!

 

PanDaco - dodałem nick

SanDiegoSanti - podaj nick jak chciałbyś pograć :)

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Pasjonat
Opublikowano

hahahah to jest survival człowieku a nie freebuild... co mam zakazać im kopać obok spawnu jak i tak będą kopać?? mam robić spawn na 50 kratek ??

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Pasjonat
Opublikowano

@refresh ZAPRASZAM NA SERWER - JEST BEZ WHITE-LIST JAK NA RAZIE !!!!!!!

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

Nick w grze: internetowy
Wiek: 14
Dlaczego chcesz grać na serwerze:
Kocham tego typu serwery,jestem ogarniety i lubie budować!

Nie działa mi IP!

terro1445.png


Pomogłem? Daj like + ;)


Pasjonat
Opublikowano

Serwer dziala, jest jak na razie bez wl. potrzeba troche graczy zeby rozkrecic serwer !! Zarpaszam !!

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

Jak możesz to rozwiń troszkę tą prezentacje :P A do panów wyżej. Jeżeli serwer Wam się nie podoba to nie grajcie na nim. Od czegoś trzeba zacząć. W tym przypadku jest to 7slotów a nie miliard. Jeżeli będzie więcej osób chętnych na granie to na pewno dokupi sloty, logiczne...

1384358313-U695412.png

Pasjonat
Opublikowano

majncraft1.maxc.pl wersja 1.6.4

Przepraszam, źle wpisałem ip teraz dopiero zauważyłem. tutaj macie dobry

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

Podanie do white-list:
Nick w grze: jakubkks
Wiek: 14
Dlaczego chcesz grać na serwerze:
Dlatego, że chcę zapoznać się z nowymi ludzi, lubię budować, nie grifuje :)

Pasjonat
Opublikowano

NIE MA WL NA RAZIE !! WCHODŹCIE I NIE PISZCIE PODAŃ. W NASTEPNYM TYGODNIU RUSZY SERWER SURVIVAL + MODY TWILIGHT FOREST I BIOMES O PLENTY NA 1.6.2 !!

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...