Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie można robić ćwiczenia w domu i na dworze ?


Ravgor.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Chciałbym się zapytać jakie można robić ćwiczenia w domu i na dworze prócz biegu ? w domu to co znam to :

-Brzuszki

-Pompki

-Pajacyki

-Przysiady

Na Dworze

-Bieganie

Bardzo był prosił o poradę jakie można robić ćwiczenia za pomoc oczywiście lubię to.

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

Witam.

 

W domu oraz na dworze możesz robić wiele , wiele ćwiczeń. Począwszy do ćwiczeń na rozluźnienie aż po ćwiczenia siłowe.

Możesz spróbować ćwiczyć na dworze jogging . Szczególnie jednak polecił bym Ci jazdę na rowerze ( sam trenuję kolarstwo szosowe oraz downhill , oczywiście w klubach , ponieważ

wiążę swoją przyszłość z tymi sportami . Gdy wsiadniesz na rower szosowy i jedziesz przed siebie to jest piękne wrażenie , zapominasz o wszystkich problemach ,

podziwiasz przyrodę i co najważniejsze ćwiczysz mięśnie nóg , kondycję oraz jeśli masz nadwagę - chudniesz . Na początku możesz jeździć po 3/5km , potem możesz zwiększać dystans

o kilka km , co tydzień , w ciągu jednego sezonu możesz już z 5km , przejechać ok. 160km na lajcie w 1 dzień i to nawet z dobrą prędkościa ok. 23-25km/h .

Oczywiście potem musisz pomyśleć nad rowerem szosowym , starczy zwykły z allegro za 400zł , oraz pasowało by kupić pedały SPD i buty , ponieważ jazda z tym sprzętem

jest 100% lepsza niż na tradycyjnych pedałach.

W domu możesz robić pompki , które wzmacniają twoją siłę w rękach .

Brzuszki dzięki którym możesz wyćwiczyć mięśnie brzucha - pamiętaj że bez masy nie osiągniesz ładnego bicepsa .

 

Polecam Ci także A6W ( Aerobiczna 6 Weidera ) są to super ćwiczenia które działają w 101%.

Tutaj masz wszelkie informacje na temat A6W , oczywiście ćwiczenie powinno być wykonywane w domu .

http://www.a6w.pl/

Niedługo zbliża się zima i jeśli wolisz ćwiczyć nad sobą w domu np. przed telewizorem oglądając jakiś film , możesz zakupić

rower poziomowy bądź jakiś rower trekingowy. W zimie możesz też uprawiać sport , który coraz częściej uprawiany jest w Polsce ,

czyli Nordic Walking .

 

Pozdrawiam , Wawrzu.

Opublikowano

a ja Ci powiem tak, wszystko zalezy od tego co chcesz ćwiczyć , wyrzeźbić czy moze nabrać masy lub kondycji ; ) zastanów sie nad tym i daj znać ; p to będzie nam wszyastkim dużo łatwiej doradzić

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...