Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

【Mody】【Paczka ATS】【Zapowiedź】【Real Life】【Towny】


spacel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Noooo. Na cos takiego czekalem. Widze po grafikach opisie i Zapowiedziach ze server bedzie naprawde dobry. Pozostaje nam czekac. :)

pozdrawiam.png

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Miło słyszeć takie słowa po wielu tygodniach pracy na serwerze

Radzil bym ci dodac do Tematu download. Wiekszosc Uzytkownikow MPCforum nie wie co to strona servera i nie wie co oznacza Download.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

niedługo dodam :)

 

Radzil bym ci dodac do Tematu download. Wiekszosc Uzytkownikow MPCforum nie wie co to strona servera i nie wie co oznacza Download.

ayum54.jpg

Opublikowano

Mogl by ktos z ts wpaść do mnie i mnie zarejestrowac bo nigdzie nie moge wbic ani napisac

Poczekaj na admina lub na moda napisz to cie zarejestruje cierpliwości

ayum54.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie polecam servera

1. "nasz server jest postawiony na 5 dedykach" wystarczy power armor i bieg 50kratek na sekunde zeby byly lagi

2. skoro jest az na tylu dedykach postawiony to odblokujcie chunk loader

3. nawet jesli 10h spedzisz w kopalni, uzbierasz 10000000$ to i tak na 1 podatek na miasto ci nie starczy

4. server mial byc gotowy tydzien temu minal tydzien dalej nie jest gotowy

5. cprivate tylko na skrzynki i piecyki z vanilli - jak masz cos w miescie z modow ( np macerator ) to za chiny go nie zablokujesz

 

administracja ma gleboko w ***** caly server:

ide sobie po ulicy miasta valkyria nagle jakis gostek podchodzi a raczej podlatuje z predkoscia swiatla i mnie zabija, trace wszystko, potem pobiegalem troche po mapie znalazlem gostka ktory mial cala skrzynka quantum generator fusion coili itp pro itemow, koledze ktos wlamal sie na konto i zmielil haslo - przez caly dzien ani 1 admin nie wszedl nawet na console ( adminow jest 3 )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...