Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otwarcie Nowego Serwera [Hardcore+Frakcje] - Dzisiaj o godz. 18:00. Zapraszam na start :)


Gość 1sharpp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

[/img]
ipserwera.png
Adres IP: sp3.owncraft.pl:25787
spec.png
Nazwa Serwera: Hardcore
Wersja: 1.6.4
Typ Serwera:
WhiteList: Wyłączone
Tryb Gry: Hardcore+Frakcje
Ilosc Slotow: 48
Zwierzeta: Włączone
Potwory: Włączone
PVP: Włączone
admin.png
Założyciel / Właściciel - Amurio
Współwłaściciel - Graihia
Współwłaściciel - viperman122
opis.png
Główne informacje:
- Po wejściu na serwer otrzymujesz 5 żyć jeżeli je stracisz otrzymujesz bana na 6 godzin (1 życie = 1 diament)
- Każdy gracz może wskrzesić swojego kolegę za 1 diamenta
- Aby założyć gildie nie potrzebujesz nic ! Wystarczy wpisać /f create <nazwa gildii>
- Drop:
*Jajko z koniem - 0.05%
*Diament - 0.3%
*Szmaragd - 0.3%
*Złoto - 0.5%
*Żelazo - 0.5%
*Książki - 0.1%
*Ender Perły - 0.1%
- Na Spawnie są teleporty które pomogą wam odejść od spawnu
- Whitelist - OFF
- Pluginy są dobrane tak aby grało wam się przyjemniej !
VIP:
- Co najważniejsze nasz serwer nie jest P2W (Tzn że nie wygrywa ten kto zapłaci jedynie umili grę)
- Korzyści VIP'a:
*Ranga [Vip] przed nickiem
*Vip Room - Kowadła, Enchant 30 lvl
*Komenda /back - Powrót na miejsce śmierci
*Komenda /hat - Założenie przedmiotu na głowę
Start już dzisiaj, o godzinie 18:00
Zapraszam sp3.owncraft.pl:25787

Opublikowano

Nie ogarniam jak mozna Otwierac server Hardcore bez zapowiedzi..... Ile ludzi bedzie gralo? 10. 15? a moze 5 ?

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Zapowiedź była już kilka dni temu, ja tylko zrobiłem reklamę przedstartową dla ludzi którzy czytają tylko najnowsze tematy.



Przyznam nawet że jeszcze nie grałem na tym serwerze, bo nie miałem czasu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...