Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYSTARTOWAŁ]Podwodny Survival MULTIPLAYER![Drop ze stone][SEGREGOWANIE SKRZYNEK BEZ MODA][PARKOUR Z NAGRODAMI][VIP NA ZAWSZE][1 GRACZ=VIP]ZAPRASZAMY


19Adam97

Podwodny Survival  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze? :)

    • Oczywi?cie :)
      32
    • Nie (napisz powód w komentarzu)
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano















1ryb.png

IP Serwera: 212.91.26.18:2266
Sloty: 50
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
PVP: Tylko na arenie
Whitelist: Nie


0vg3.png

19Adam97 - Właściciel
dranger - Administrator

Egzader99 - Administrator

FrxX - Sponsor

j4w6.png

- Wiele eventów

- VIP za 11 zł na zawsze

- Serwer sponsorowany=nie padnie :)

- Wiele ciekawych dropów, np. KOX Jabłko

- Przejście do netheru za 8 diamentów i 1 książke

- Zaproszenie kolegów do 1 kuli :)

- Loteria za jajko spawnujące villagera

- Arena OX AUTOMATYCZNA

- Parkour z nagrodą co 1 dzień

- Sponsorowany TeamSpeak3

- AntySPAM (co 3 sekundy można pisać)

- Wersja 1.6.4

- ItemShop w pełni AUTOMATYCZNY

- Brak sprzedaży rang wyższych niż VIP

- Ogarnięta i wyrozumiała Administracja

- Odlagowywanie serwera co 10 minut

- Zapis mapy co 5 minut

- Sklep w GUI

- ADMINISTRACJA NIE ROZDAJE ITEMÓW


d997.png
snxs.pngjcm0.pngrjrv.pngpqjf.pngihpo.png8mle.pngsklept.png

Opublikowano

Napisałem w mini FAQ.

 

Kiedy będzie start serwera?
Nie wiemy dokładnie jeszcze, sprawdzamy czy przy generacji kul nie ma lagów. Jednak postaramy się zrobić to do piątku ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Duuuża Aktualizacja!:

- Dodano 2 nowe dropy - KOX Jabłko i Jajko Villagerów

- Nowy system logowania - można się ruszać po spawnie, ale trzeba wpisać hasło by pisać, wyrzucać ity, wpisać obojętnie jaką komendę itd.

- Drop głów po zabiciu w strefie PVP

- Wymiana 8 diamentów i 1 książki, dzięki której możemy przejść do netheru (komenda /inether)

- Loteria serwerowa za 1 diament

Opublikowano

Aktualizacja:

- Dodano OX (AUTOMATYK)

- Zmieniono trochę styl na /pvp

- Dodana skrzynka na /warp parkour wraz z nagrodą co 1 dzień ;)

- Otrzymaliśmy TeamSpeak3

- Dodaliśmy blokadę SPAMu (wiadomość można pisać co 3 sekundy)

- Dodaliśmy "niewidoczność" wejścia i wyjścia na serwer

- Zmieniona wersja na 1.6.4

- Otrzymaliśmy "sponsoring" od pewnego hostingu więc serwer trochę postoi ;) (TS3 też sponsorowany)

- Nowy Administrator: Egzader99

Opublikowano

Dzięki @up być może otwarcie będzie i jutro ;)

Żeby zachęcić Was dodatkowo zrobiłem parę screenów, zapraszam do zapoznania się z nimi:

Arena PVP:

8mle.png

Parkour:

ihpo.png

OX:

pqjf.pngrjrv.png

Opublikowano

Grafiki zostaly wykonane przez ciebie samego?.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Dziękuje za dobre opinie.

Co do @2up Tylko Ty miałeś lagi. Nikt inny nie miał, a ja tłumaczyłem, że przy tworzeniu kuli mogą wystąpić małe lagi na okres max 2 minut.

 

Zapraszam do gry :)

@up Podaj mi swój nick na PW, chciałbym Ci dać 3 diaxy za opinie ;)

Opublikowano

@Refesh + Aktualizacja:

- Zmieniono loterie (1% szans na zdobycie rangi VIP!)

- Zmieniliśmy trochę sklep + dodaliśmy parę książek enchantowanych

- Zmieniono item teleportujący do netheru (/inether)

 

I to na razie tyle... Zapraszamy do gry ;)

Odkrywca
Opublikowano

Serwer jest godny uwagi, lecz jest jeden MINUS :

 

- Brak graczy.

 

A PLUSÓW jest sporo :

 

- Przyjazna Administracja.

- Brak laggów.

- Serwer się szybko rozwija.

- Ciekawy pomysł z owym serwerem. ;)

 

A więc, zapraszam do gry na nim !! ;)

57955958428827956208.png

Opublikowano

Dziękuję za opinie wyżej :) Jednak niestety to co napisał gracz @up jest mały brak graczy:< Nie każemy Wam grać, ale żebyście chociaż zobaczyli czy się miło gra itd. Zapraszamy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...