Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Szukam kompana do wspólnej gry/gildii - Wasze ogłoszenia.


Hajda™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

22051977236841482170.png


Widziałem,że powstaje wiele tematów odnośnie poszukiwań gildii itp. czy też jej członków.


By nie zaśmiecały te tematy forum RiseOfMetin postanowiłem założyć ten temat.


Pamiętajcie to wasza reklama czyli musicie się jak najlepiej opisać byście to wasza oferta dołączenia do gildii lub poszukiwania nowych kompanów do niej była skuteczna.



Oczywiście obowiązuje w tym temacie wzór :



  • Nick/Gildia:
  • Poziom:
  • Klasa*:
  • Inne informacje:
Opublikowano

Nick/Gildia: PanZua/Chinski Klan

Poziom: 68 - i ciagle rosnie :D.
Klasa: Giant/Rycerz

Inne Informacje: Posiadam Mikrofon jak i TS'3, z checia jak ktos sie znajdzie to mozna sobie razem popykac i podyskutowac na temat tej gry.

Opublikowano

Nick : xPolishMe

Gildia: Brak

Poziom : 45 i rosnie

Klasa: Giant/Rycerz

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Nick - SobekPL

 

Gildia - Szukam. Może ktoś założy polską gildię.

 

Poziom - 40 i cały czas do przodu.

 

Klasa - Archer

 

Inne - TS3,Mikro

Opublikowano

  • Nick/Gildia: LJT, gildii brak

  • Poziom: 47, rośnie

Klasa*: Tytan, Berserker

Inne informacje: Posiadam TS3 oraz mikrofon



Stań przed lustrem i pięciokrotnie powtórz moje imię!


TO JEST SLASHER


Opublikowano

Gildia : Wlasnie ja tworze nazwe wymyslimy razem

 

Poziom : czekam na angielska wersjie ktora ma sie pojawic w listopadzie (startujemy odrazu na premierze)

 

Wymagania :

 

-minimum 14 lat (musisz umiec sie zachowac)

- TS / NIE wymagam mikrofonu wystarczy sluchac ( chociaz teraz jeszcze nie ma czego / na start mamy 3 ludzi )

 

TS : 178.217.190.133

pokoj : strefa gier, publiczny rise of metin

Opublikowano

Hejka Moje gg 40205930

 

Nick/Gildia: KiKiKi

 

Poziom:27 + Caly czas expie

 

Klasa*:Taki jakby Sura Hunter

 

Inne informacje: Mam gg piszcie na nie mam ts skype szukam gildi i ludzi do wspulnej gry

Opublikowano

  • Nick/Gildia:NapoelonePL

  • Poziom:41

Klasa*:to takie Małe :D

Inne informacje:Ogarniam w miare tą gre, mam 17 lat, no i co:D poznamy sie w grze :D

Jeśli nie nawidzisz Justina Biebera daj- -

 

 

 

 

 

Zbieram - bo na + nie zasłużyłem.

 

 

 

 

Tylko Widzew Łódź

Opublikowano

Gildia : Wlasnie ja tworze nazwe wymyslimy razem

 

Poziom : czekam na angielska wersjie ktora ma sie pojawic w listopadzie (startujemy odrazu na premierze)

 

Wymagania :

 

-minimum 14 lat (musisz umiec sie zachowac)

- TS / NIE wymagam mikrofonu wystarczy sluchac ( chociaz teraz jeszcze nie ma czego / na start mamy 3 ludzi )

 

TS : 178.217.190.133

pokoj : strefa gier, publiczny rise of metin

chyba już nie macie tego pokoju

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...