Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Zapowiedzi|MixLeCraft|1.6.2|Survival+Gildie|150slotow|Ts|


Gasman245

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kmnd.png


● Informacje ●

● TYP SERWERA : Survival + Gildie

● Adres Ip: mix.lecraft.pl

● ADRES IP TS3 : ts.lecraft.pl Start 18:00

● SLOTY : 150

● AUTORYZACJA : no-Premium

● NETHER : Tak





Poziom rozgrywki na naszym serwerze jest niezwykle wysoki




dzięki autorskim wtyczkom, doświadczonej administracji,




potężnej maszynie, co gwarantuje brak jakichkolwiek opóźnień.



● GILDIE ●

Jako jeden z niewielu serwerów korzystamy z zaawansowanego




skryptu na gildie.




Rozgrywka jest inna niż na wszystkich serwerach.




Do założenia gildii potrzebujemy odpowiednie itemy, oraz level,




po jej założeniu otrzymujemy cuboid wielkości 100x100.



● MASZYNY ●

Nasz serwer postawiony jest na dedykowanej maszynie




z dużą ilością pamięci RAM, szybkimi dyskami SSD i dobrym procesorem,




co zapewnia całkowity brak opóźnień!



● DROPY ●

Dzięki autorskiej konfiguracji dropów są one zróżnicowane i




bardzo dopracowane.




z kamienia dropi nawet proch...




Oprócz tego z zabitego gracza masz szanse na drop




drogocennych itemów!

Zapraszamy !

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Opublikowano

Proszę o wypowiedzi na temat serwera.

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Opublikowano

Gdy tylko odczytalem, ze cuboid 100x100 to od razu gildie by fush

 

Troche klamiecie, ze to rzadko czy tam jak to napisaliscie to czesty plugin i bez sensowny ...

5vwxw5.png

Opublikowano

Gdy tylko odczytalem, ze cuboid 100x100 to od razu gildie by fush

 

Troche klamiecie, ze to rzadko czy tam jak to napisaliscie to czesty plugin i bez sensowny ...

Tak sadzisz ? To się mylisz Dzyksyk zrobil skrypt -_- na gildie to prosze nie denerwować mnie nie wgrywam zbugowanych pluginow

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...