Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☆ Hardcore+Frakcje [1.6.4] [NonPremium+Premium] [Krótki ban za deda] [JEDYNY TAKI W POLSCE! CZYTAJ OPIS] ☆


amurio19971

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

START SERWERA : CZWARTEK 18:00

IP: sp3.owncraft.pl:25787

 

 

Siemka ! Chciałbym was zaprosić na serwer Hardcore+Frakcje jedyny taki w Polsce !

 

Główne informacje:

- Po wejściu na serwer otrzymujesz 5 żyć jeżeli je stracisz otrzymujesz bana na 6 godzin (1 życie = 1 diament)

- Każdy gracz może wskrzesić swojego kolegę za 1 diamenta

- Aby założyć gildie nie potrzebujesz nic ! Wystarczy wpisać /f create <nazwa gildii>

- Drop:

*Jajko z koniem - 0.05%

*Diament - 0.3%

*Szmaragd - 0.3%

*Złoto - 0.5%

*Żelazo - 0.5%

*Książki - 0.1%

*Ender Perły - 0.1%

- Na Spawnie są teleporty które pomogą wam odejść od spawnu

- Whitelist - OFF

- Pluginy są dobrane tak aby grało wam się przyjemniej !

 

VIP:

 

- Co najważniejsze nasz serwer nie jest P2W (Tzn że nie wygrywa ten kto zapłaci jedynie umili grę)

- Korzyści VIP'a:

*Ranga [Vip] przed nickiem

*Vip Room - Kowadła, Enchant 30 lvl

*Komenda /back - Powrót na miejsce śmierci

*Komenda /hat - Założenie przedmiotu na głowę

 

Administracja:

 

Założyciel / Właściciel - Amurio

Współwłaściciel - Graihia

Współwłaściciel - viperman122

 

ps. Bardzo proszę administrację MPC Forum o nie usuwanie tego tematu. Wiem że już jest reklama tego serwera lecz proszę o usunięcie tamtej a zostawienie tej z powodu zmienienia typu serwera oraz przełożenia startu. Z góry dziękuje oraz pozdrawiam !

Opublikowano

No niestety wciąż było dla was mało to zrobiliśmy teraz edycje taką porządną także myślę że będzie git ;>

 

ps. Do startu zapraszam na TS3 !! rs10.teamspeak.pl:7100

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...