Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Saluth o/o/o/ - Janusz Korwin-Mikke song , opinie


IeMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio odkryłem pare świetnych zesołów na youtubie z bardzo malo iloscia wyswietlen a naprawde świetne !

 

Głównie są autorstwa Keltzhuza gosciu ma świetny głoś.

 

Tutaj próbka, zespół pod nazwa Saluth:

 

https://www.youtube.com/watch?v=j6TgBFLW598

 

 

Tutaj Biała Pięść:

 

 

 

Dla mnie ta muzyka stała sie czyms co slucham codziennie z wielka pasja, a naprawde ma bardzo malo wyświetleń co o tym sądzicie ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Słabe te zespoły, podkład gra jedno, a wokalista drugie...

Po prostu nie jesteś w stanie wyczuć epickośći Kelthuza, lewagu.

Opublikowano

po prostu masz zatkane uszy

Słuchasz jakiejś gówno-techniawy, nic dziwnego że epickiej muzyki rozpoznać nie umiesz.

Za metal pewnie uznajesz Guns N' Roses, co nie?

Opublikowano

Słuchasz jakiejś gówno-techniawy, nic dziwnego że epickiej muzyki rozpoznać nie umiesz.

Za metal pewnie uznajesz Guns N' Roses, co nie?

 

możesz wypierdalać, to moje zdanie i tyle, ty się też za wielkiego znawcę uważasz a męskie przyrodzenie w uszach masz

Opublikowano

możesz wypierdalać, to moje zdanie i tyle, ty się też za wielkiego znawcę uważasz a męskie przyrodzenie w uszach masz

Wróć do szkoły patafianie.

Nie rozpoznał byś epickości nawet gdyby spuściła ci się na ryju

Opublikowano

Wróć do szkoły patafianie.

Nie rozpoznał byś epickości nawet gdyby spuściła ci się na ryju

Kurwa rozmowa z idiotą, wyraziłem swoje zdanie i chuj Ci do tego, MOIM zdaniem te zespoły są słabe bo ani tematyka mnie nie przekonała, ani brzmienia no kurwa nie każdy musi jarać się tym czym ty się jarasz nawet jeśli to jest "epickie", pozdrawia słuchacz techniawy.

 

Edit z kim ja kurwa rozmawiam... rocznik 2000, beka,

Opublikowano

Kurwa rozmowa z idiotą, wyraziłem swoje zdanie i chuj Ci do tego, MOIM zdaniem te zespoły są słabe bo ani tematyka mnie nie przekonała, ani brzmienia no kurwa nie każdy musi jarać się tym czym ty się jarasz nawet jeśli to jest "epickie", pozdrawia słuchacz techniawy.

 

Edit z kim ja kurwa rozmawiam... rocznik 2000, beka,

Widocznie twoich braków w rozumowaniu nie da się naprawić, trudno.

Polecam korektę twojego istnienia poprzez samobójstwo.

Opublikowano

Widocznie twoich braków w rozumowaniu nie da się naprawić, trudno.

Polecam korektę twojego istnienia poprzez samobójstwo.

Dobra, ale mordę to ty zamknij.

Pseudo korwinista zachowujący się jak ostatni lewak.

 

 

Utwory takie chujowe.

łooooło chujowe.

 

 

I nie mówi tego techniawafag, tylko metalhead.

shoob.png

Opublikowano

Dobra, ale mordę to ty zamknij.

Pseudo korwinista zachowujący się jak ostatni lewak.

 

 

Utwory takie chujowe.

łooooło chujowe.

 

 

I nie mówi tego techniawafag, tylko metalhead.

Jesteś gównem, a nie metal headem.

Kelthuz opiewa w epickość, choć jest chujowy w porównaniu do np. pierwszych płyt Manowara czy epickości Bal-Sagotha, ale nadal zajebisty.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Jesteś gównem, a nie metal headem.

Kelthuz opiewa w epickość, choć jest chujowy w porównaniu do np. pierwszych płyt Manowara czy epickości Bal-Sagotha, ale nadal zajebisty.

chuja nie epicki, naucz się nie używać słów których nie znasz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...