Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyje*bany Secik Disco ! :D Warto posluchac ! Zagladajcie Oceniajcie ! Disco, Disco :D ! Heeeeeeaaaaaaaaaa Opaaaaaaaaaaaa ;d


rafix2132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko Reklamuje wam mojego secika :D Gatunek muzyki: Disco Polo xD !!!!! :D

 

 

Zapraszam Lajkowac, Oceniac !!!!!!!! --------->

 

                                                         o6xq4n.gif

 Zapraszamy Na Najlepszy Polski TeamSpeak3 ip: Ts.4Gry.pl Oferujemy -> Darmowe Kanaly, Miłą Atmosfere, Ciekawe Rangi :)

Opublikowano

1.disco polo to dno

2.tytuł tematu mówi jak głęboko na dnie jesteś

Opublikowano

Ja nie wiem po co zakładać taki temat... Jest temat o disco polo to tam pakuj takie rzeczy bo robisz burdel w dziale.

Po drugie to (IMO) ten kawałek słabizna, jak na 2013 rok to tego się słuchać nie da, cały czas to samo, jest chłopak i dziewczyna i treść "hitu" disco polo mamy...

 

 

GORĄCY
KLIMAT TO LATO SIĘ ZACZYNA PRZYSTOJNY CHŁOPAK I PIĘKNA DZIEWCZYNA NA
WSPÓLNE SPACERY, DŁUGIE POŻEGNANIA I POCAŁUNKI BEZ OPAMIĘTANIA !

JA DAM CI WSZYSTKO !!!!!!

KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP

 

CO ZA MELODIE WOW !

ODBIJ MAŁA, ZNÓW BĘDZIESZ SAMA SPAŁA :3

UM CYK UM CYK UM CYK UM CYK UM CYK UM CYK

Te teksty mnie rozwalają, wszystkie o tym samym XDDDDDD

 

Piękne,
wzruszające, wspaniałe. Jako set beznadzieja, przejścia jakieś gotowce z
Virtual DJ'a, MIX powinien być spójny, utwory brzmieć tak samo (jeśli
chodzi o realizację).

 

Przecież teraz wychodzi tyle chłamu tylko z tego powodu że jacyś jebani pseudoproducenci
się biorą za to. Pobierają VDJa i kurwa myślą sobie że jak jebną seta to
już coś osiągnęli, a prawda jest taka że przed tym wszystkim to powinni
się zacząć uczyć, co z czego się składa żeby od strony technicznej było
dobrze, następnie powinni zbierać różne pomysły i je realizować,
tworzyć nowe i ciekawe brzmienia ale kurwa nie oni wolą jak każdy set
zaczyna się tak samo. Czyli najprostsze talerze ustawione żeby szybko
biły, potem bas trochę wolniej, werbel no i wstęp trwający minimum 30s.
już jest... Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą, potem jeszcze
dopierdolą kilka zmian i to jest "mix", oczywiście większość bierze też
piosenki które się do takich rzeczy nie nadają i powstają remixy remixów
remixów, nikt normalny się nie połapie co było czyje. Wszystko mega
chujowe ale i tak pchają to do internetu i latają po każdym możliwym
forumku z głupimi pytaniami "dobre jak na pierwszy raz?".

Opublikowano

KAzdy ma inny gust :) Nie podoba Ci sie ? TO wogole nie komunteuj i spierdalaj :)

                                                         o6xq4n.gif

 Zapraszamy Na Najlepszy Polski TeamSpeak3 ip: Ts.4Gry.pl Oferujemy -> Darmowe Kanaly, Miłą Atmosfere, Ciekawe Rangi :)

Opublikowano

GORĄCY KLIMAT TO LATO SIĘ ZACZYNA PRZYSTOJNY CHŁOPAK I PIĘKNA DZIEWCZYNA NA WSPÓLNE SPACERY, DŁUGIE POŻEGNANIA I POCAŁUNKI BEZ OPAMIĘTANIA !

JA DAM CI WSZYSTKO !!!!!!

KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP

 

CO ZA MELODIE WOW !

ODBIJ MAŁA, ZNÓW BĘDZIESZ SAMA SPAŁA :3

UM CYK UM CYK UM CYK UM CYK UM CYK UM CYK

Te teksty mnie rozwalają, wszystkie o tym samym XDDDDDD

 

Piękne, wzruszające, wspaniałe. Jako set beznadzieja, przejścia jakieś gotowce z Virtual DJ'a, MIX powinien być spójny, utwory brzmieć tak samo (jeśli chodzi o realizację).

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...