Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

X-Gaming » Cap120 » Skills120 » Job System » Lottery » Advanced Gameplay » More


xpinekkryyx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1239487_1420956091459396_2054906030_n.pn

 

 

Strona Glowna: http://x-gaming.us/

FB: https://www.facebook.com/X.Gaming.Ro

Pobierz: http://x-gaming.us/?pg=download

 

 

Raty:

 

EXP/SP Rates: 500x

Item drop rate: 150x

Gold drop rate: 100x

Bot dozwolony

IP Limit 4

 

 

FW: Jangan,Hotan,Constantin,Bandit dostepne

Automatyczny dopisek przed nickiem na FW dla Master Gildi

99wwe.jpg

 

 

Startowe Itemki

pLvQc.jpg

 

 

Auto Eq

Od D1 do D8 Sun Set i Sun Bronie +6 FB

Od D8 do D9 Sun Set i Som Bronie +6 FB

 

11DG Novy mozna kupic u npc w Hotan

9cxbb.jpg

HmL4d.jpg

 

 

Plus Notatki System

bNa5f.png

 

 

Lottery Scroll

jHzVd.png

kPI1g.jpg

04d1h.png

Kx1Hc.png

 

 

Gold Lottery

8udjc.jpg

 

 

Specjalne Avatary w npc

6GCCh.jpg

hIdpd.jpg

tLjXf.jpg

x6tsb.jpg

CB6hg.jpg

k2t2g.jpg

O48ec.jpg

 

 

Pety

tSLlc.jpg

aMEre.jpg

 

 

Avatary za Golda

d1xqd.jpg

XNfQb.jpg

Vftpc.jpg

 

 

Inne za Golda

Bt2Hf.jpg

MO8rf.jpg

 

 

Specjalny Sklep za Golda lub Tokeny z Uniqow

ngBle.jpg

 

 

Jak dostac Sox-a

 

12DG Nova mozna kupic w hotan u nowego npc za Golda

EbZlc.jpg

1APuc.jpg

 

12DG Moon mozna wydropic w Jupiter 111+ na slabym drop rate, mozna tez kupic w hotan u npc za Golda i Gold Coin ( Gold Coiny mozna dostac z CTF 1kill=1Gold Coin

IhJ8c.jpg

PtVbd.jpg

Msrzd.jpg

 

12DG Sun z nowego FGW questa z nowymi talizmanami mozna je zabrac stad:

P16ic.jpg

 

Za zabicie Death bone Unique lub z normalnego FGW

7vqSe.jpg

AY4wd.jpg

nW2th.jpg

85R9g.jpg

 

Xg6hf.jpg

UUrpf.jpg

weC3f.jpg

5EX3c.jpg

E7fvg.jpg

Neizc.jpg

BPhTb.jpg

eLLgc.jpg

 

 

 

Craft System

 

Dodany novy Devil (S)

wfl8d.jpg

 

 

Nowe Scrolle

cwxvb.jpg

P1qfb.jpg

skLCf.jpg

 

 

Honor Ranking dziala oczywiscie

CZqtd.jpg

 

 

FGW mozna dostac z 120+ mobow w Jupiter, Nagroda Skill Point, Dimension holes

lr41h.jpg

 

 

Dopiski Scroll NPC

ViF5g.jpg

oHJDd.jpg

 

 

Job Quest Manager

vRCHd.jpg

AeBxc.jpg

Tmwrc.jpg

jbzJd.jpg

atBle.jpg

iKMvc.jpg

QVBXe.jpg

 

Mozna Kupic Nowe Avatary, Devile (S) za Job Coiny

FF9bc.jpg

DOfKd.jpg

qF3Yc.jpg

COqSd.jpg

 

 

Job Coin, jak je dostac:)

 

1:

SUoje.jpg

coHIb.jpg

1Dz3e.jpg

mmp4c.jpg

 

 

2:

BnLtf.jpg

h9Qlc.jpg

sHUje.jpg

sXm0e.jpg

 

 

Unique Tokeny z Unique wypadaja tokeny, teleport z jangan do new area/rooms

KHMtc.jpg

fQIEd.jpg

 

 

Job Nagrody

CK0yb.jpg

f5YBc.jpg

6a7nb.jpg

CNkdg.jpg

 

 

 

Unique Qesty

9QNSd.jpg

aj8gb.jpg

Ov1Df.jpg

kCaqf.jpg

vA6sg.jpg

fNXEg.jpg

E9D4c.jpg

 

 

Zabijanie Titanow

mL6Ud.jpg

vE76h.jpg

LElnc.jpg

IOupc.jpg

 

 

Unique Slayer

pnBfe.jpg

7YUVf.jpg

 

 

 

 

»Server team«

 

#1

[GM]DannilS

Job : Head DB Supporter / Pk2 Editor / Coder

 

 

#2

[GM]Stability

Job : DB Supporter / Pk2 Editor

 

#3

[GM]Dancer

Job : Server Moderator

 

#4

[GM]CHET0S

Job: Head GM

 

#5

[GM]Kratos

Job : Event Manager

 

#6

[GM]Brooklynn

Job : Event Manager

 

 

Server Bedzie Otwarty jak osoby ze slabym polaczeniem internetowym posciagaja Clienta, zeby byly wyrownane szanse:)

farah.png

Opublikowano

No to odpalamy :)

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Jezusie ! Co za prezentacja :O . Jeżeli posiadasz tyle screenów to weź wrzuć to jakoś w spoiler bo to tragedia.

Powodzenia na serwerze, chociaż wolę poczekać na ten Styx :) ciekawszy się wydaje :D:)

Opublikowano

Jezusie ! Co za prezentacja :O . Jeżeli posiadasz tyle screenów to weź wrzuć to jakoś w spoiler bo to tragedia.

Powodzenia na serwerze, chociaż wolę poczekać na ten Styx :) ciekawszy się wydaje :D:)

Pracowalem nad ta prezentacja 50minut~ BBcode nie działa cos od paru miesiecy jak zaloguje sie na konto, dlatego spoilery i rozne bajery nie dzialaja, masz chyba dobre wytlumaczenie iz prezentacja wyglada tak a nie inaczej, nie z mojej winy. Pozdrawiam i zapraszam na server, podobny do myth:) Mam nadzieje ze bez takich bugow jak Myth:)

farah.png

Opublikowano

nawet załączyć nie idzie.. , brak "Start"

 

TS3 : xxx "Parafia u Proboszcza" - hasło "artemis"

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Pisalem z Adminem serwera na Fb, pisal mi ze chca zrobic wszystkie poprawki zeby wszystko jak najlepiej dzialalo, napisal ze narazie beda dc, bo muszą byc dla lepszego dobra servera, póki pobralem juz 44%, pisalem z adminem "CHET0S"

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Pisalem z Adminem serwera na Fb, pisal mi ze chca zrobic wszystkie poprawki zeby wszystko jak najlepiej dzialalo, napisal ze narazie beda dc, bo muszą byc dla lepszego dobra servera, póki pobralem juz 44%, pisalem z adminem "CHET0S"

Huh? Server jest DDosowany, nie maja wystarczajacych zabezpieczen zeby sie obronic, dlatego server off...

Mysle ze nic z tego nie bedzie, jak raz nie wypalilo z zabezpieczeniami to pozniej bedzie juz tylko gorzej. Zobaczymy z czasem.

farah.png

Opublikowano

Zapraszam do gildi 13th_Legion, pisac do _Urban_

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

mi jakies błedy wyskakują .. ps w cliencie sa w ogóle 3 wirusy ale kij.. jak nie więcej..

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

U mnie nic nie wykrywa na szczescie, zapraszam do gry,moj nick w grze _Urban_ Gildia 13th_Legion, zapraszam!

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

co jest grane ;/ czemu panel z wyborem postaci jest pusty ? zalogowalem sie a panelu to tworzenia postaci nie ma ;/ Wie ktos co sie dzieje ;/ bo przez to gowno zagrac nie mozna ;/

Opublikowano

Ludzie od 3 dni serwer dziala i smiga :D Nie jest wylaczany ani nic, tyle ze zresetowano go zeby od nowa zaczac, zapraszam do gildi PolishTeam, zaoferujemy free taxi itd :D

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...