Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gamemode Do lola? (czy istnieje takie coś ze mozna zatrzymac minniony, dac sb jakis itemek itd.. tak dla fun)


Lajkk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

zastanawialem sie czy jest cos takiego jak gamemode do lola..

w ktorym moznabybylo porozstawiac miniony.. dodac sb jakis itemek..

zobaczyc np jak szybko nawala postac..

jaki ma dmg na 1 lvl z full buildem itd...

istnieje takie cos?

bo najwyrazniej riot uzywa takiego czegos ;p (wiem ze to ich gra..)

np w prezentacji Lucjana

bylo ze minionki sobie stoja w rzędzie..

thx za odp..

za najlepsze LAJK!

1352328162-U673632.jpg
Opublikowano

Świetnie byłoby, gdyby wprowadzili coś a la creative z mc, ale to marzenia ściętej głowy.... Chwilowo tego nie ma i pewnie nigdy nie będzie. Jedyne co, to możesz pofarmić na customie i zrobić sobie full build jak chcesz coś testować.

 

Nie słuchaj Gównixa, jakiś dzieciak próbuje trollować ^^

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

Można by wysłać zbiorowego ticketa do riotu z zapytaniem jak są robione prezentacje postaci że miniony sobie stoją w miejscu itd ...

 

 

@topic

 

Wydaje mi się że tylko Phreak i inny admini mogą z tego korzystać

Opublikowano

Nie ma , może w przyszłości , ale szczerze wątpie w to . Na razie jak chcesz poczitować to tylko na bol'u ( nie ma za dużo fajnych opcji , ale częstsze zwycięstwa są )

Opublikowano

Nie lepiej zrobić customa 1 vs 5 botów? do 15 minuty maz full build

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Za dużo w minecrafta się nagrałeś ^^. Nie nie ma czegoś takiego i raczej nigdy nie będzie.Co do prezentacji jak sam wspomniałeś to ich gra więc tym bardziej mają takie możliwości.Tak btw jak chcesz przetestować postać to zagraj z botami albo customa.

DR5ChPt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...