Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brytyjskie ciężkie - jakie perki ?


Ramzex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam ostatnio Churchilla VII (6 tier) no i pytanie jakie perki brać żeby były dobre do końca lini ?

 

Najlepiej prosze o podanie perków i wytłumaczenie co dalej.

 

Pzdr!

Opublikowano

Ja mam takie perki na moim FV215B i powiem ze z tymi perkami się zajebi... Jeździ , przy tych perkach w jeździe z max spidem bez problemu trafiasz w kolesia oddalonego od ciebie 300m+ : ) Gorąco polecam

Opublikowano

  1. Dowódca: zarowa , naprawa, wszestronnosc

  2. celowniczy: naprawa, strzal z biodra, gaszenie

  3. kierowca-mechanik: naprawa, jazda terenowa/hamowanie sprzeglem

  4. ładowniczy(radiooperator): naprawa, bezpieczne magazynowanie, gaszenie

860331433165800174608.png

Opublikowano

 

  1. Dowódca: zarowa , naprawa, wszestronnosc

  2. celowniczy: naprawa, strzal z biodra, gaszenie

  3. kierowca-mechanik: naprawa, jazda terenowa/hamowanie sprzeglem

  4. ładowniczy(radiooperator): naprawa, bezpieczne magazynowanie, gaszenie

 

Podobno mi nie którzy mówili że u churchilów jako pierwsze naprawa.

Możecie jakoś mi wytłumaczyć i czy ten zestaw jest dobry i moge go spokojnie stosować? Czy lepiej dać tam piąche na 2

Opublikowano

 

  1. Dowódca: zarowa , naprawa, wszestronnosc

  2. celowniczy: naprawa, strzal z biodra, gaszenie

  3. kierowca-mechanik: naprawa, jazda terenowa/hamowanie sprzeglem

  4. ładowniczy(radiooperator): naprawa, bezpieczne magazynowanie, gaszenie

wszestronnosc nie potrzebny perek na tym czolgu

Opublikowano

Hmm naprawa mi az tak nie jest potrzebna bo churchill to i tak jest wolny ... Wezme chyba pierwszą żarówe...

Towarzysze broni też mi nie są aż tak potrrzebne

Nie wiem już sam :/

 

Dzisiaj załoga 100% i własnie kurde dylemacik.

 

Wypowie sie ktoś kto ma churchile lub tą linie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...