Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Grafika dla poczatkujących fanów/graczy ROM.


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1379955286-U247153.png

Jako, że dział powoli się rozkręca, wśród Mpc'towiczów powoli wyłaniają się fani, jak i gracze tej gry, postanowiłam zrobić (początkowo tylko dla siebie) sygnaturkę - generator dotyczącą tej gry.

Każdy kto chce, komu się ewentualnie podoba, może sam ją edytować w jakimkolwiek programie graficznym i wkleić/wpisać odpowiednie dane, dotyczące swojej postaci z ROM.

Powyżej znajduje się przykład, tutaj macie wersje edytowalną:

1379955779-U247153.png

Jak należy sygnaturkę edytować?

  • Otwieramy edytowalną wersję w jakimś programie graficznym np w darmowym GIMPI'e:
http://www.gimp.org/downloads/
  • Wrzucamy nasz avatar i staramy się go dopasować do ramki po lewej stronie. (Jak ktoś pierwszy raz się zetknął z jakimkolwiek programem graficznym, może napisać do mnie z prośbą o pomoc i wytyczne).
  • W trzy ciemne pola wpisujemy swój nick, klasę oraz profesję (oczywiście, to jest tylko propozycja, co tam wpiszecie zależy tylko i wyłącznie od Was).
  • W "koło" po lewej stronie możecie wpisać swój aktualny lvl.
  • W jasny prostokąt po prawej stronie możecie wpisać dane swojej postaci np płeć, ilość many, czy pż (wszystko zależy od Was).
  • Pobieracie obrazek profesji, którą gracie i wklejacie go po lewej stronie (patrzcie na wzór).

1379956628-U247153.png

1379956644-U247153.png

1379956657-U247153.png

1379956671-U247153.png

1379956684-U247153.png

1379956699-U247153.png

1379956712-U247153.png

1379956725-U247153.png

 

Czcionka użyta w sygnaturze: Arial.

 

Dodatkowo kilka "userbarków" dla początkujących fanów ROM ;-)

1379958816-U247153.png

 

1379958827-U247153.png

 

1379958844-U247153.png

 

1379958859-U247153.png

 

1379958875-U247153.png

 

V2

1380140245-U247153.png

 

1380140286-U247153.png

 

1380140298-U247153.png

 

1380140311-U247153.png

 

1380140328-U247153.png

 

1380140341-U247153.png

 

1380140354-U247153.png

 

1380140371-U247153.png

 

1380140384-U247153.png

 

1380140397-U247153.png

 

1380140409-U247153.png

 

1380140421-U247153.png

Może komuś się przyda, pozdrawiam.

Opublikowano

Just great! :O

 

Can I have this one with Community Manager instead of Player? :D

 

1379958875-U247153.png

 

Will be a pain to find out how to change the signature in Polish but I promise that I'll use it !

 

Btw a lot of thanks it's really apreciated the support of the PL community! :)

1379965210-U247153.png
Opublikowano

Just great! :O

 

Can I have this one with Community Manager instead of Player? :D

 

1379958875-U247153.png

 

Will be a pain to find out how to change the signature in Polish but I promise that I'll use it !

 

Btw a lot of thanks it's really apreciated the support of the PL community! :)

And with Nickname, of course :)

Wredna, nie zapomnij dać panu Nick, bo zaraz sobie ludzie pokradną sygnaturki :)

 

Jak zawsze, Wredoto, pozamiatałaś swoją grafiką :D

57199140501148694665.png

Opublikowano

Hehe, np and thanks ;-)

 

Just great! :O

Can I have this one with Community Manager instead of Player? :D

1379958875-U247153.png

Will be a pain to find out how to change the signature in Polish but I promise that I'll use it !

Btw a lot of thanks it's really apreciated the support of the PL community! :)


Special userbar for You:

1379965210-U247153.png

or

1379965232-U247153.png

or

1379965252-U247153.png

If you want other, please pm. (pl- wiadomość)

 

Thanks for registration ! ;-)


Opublikowano

Jak zawsze świetna robota :).

 

No cóż, ja narazie poczekam na angielską wersję, chyba że ktoś w tłumaczeniu nieco pomoże :).


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

 

Hehe, np and thanks ;-)

 

 

 

Special userbar for You:

1379965210-U247153.png

or

1379965232-U247153.png

or

1379965252-U247153.png

If you want other, please pm. (pl- wiadomość)

 

Thanks for registration ! ;-)

 

 

 

Got it! And thanks to you for the userbar :D!

1379965210-U247153.png
Opublikowano

Baaaardzo ładne! Wręcz fenomenalne. Skorzystałabym, aczkolwiek na chwilę obecną nie gram w to :P

Opublikowano

Bardzo ladnie to zrobilas, masz do tego reke trzeba byc szczerym :) moze cos w stylu "gif" jeszcze da rade zrobic hihi, wiem wiem bedzie zaraz "juz nie przesadzaj" ale jezeli to nie trudno to zawsze mozna sprobowac :D.

 

Pozdrawiam JuicyPussy/PanZua.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...