Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Już Niedługo NowyPRIV!


RemekkPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!!

 

 

Dziś Piszę ponieważ Za Niedługo będzie nowy PRIV (Metin2)

 

Nikt Nie Wie jak będzie się nazywał ;) Tylko admini xD

 

I Co Byście Chcieli na tym privie ? Wiemy że napewno dużo eventów ?

 

I Co jeszcze I Co??!! xD

 

Proszę szybko pisać (Temat ważny do 2013-10-02)

 

Życzy Własciciel PRIV MT2

 

 

 

Opublikowano

BS pod F7 , System AFK , Radio , katakumby , 255 lvl max , nowe itemki , pety , zwoje , mounty , wieża poległych, wieża wygnańców , prywatna komnata-(wstęp od np. 230 lvl w pt 3-osobowym) , event football .

Opublikowano

Ja bym wolał jakiś hard

Aby z mobów leciały szkaty (kilka rodzajów)

i np. z nich:

z 1 rodzaju skrzyń: rosy

z 2 rodzaju skrzyń: Bodzio, zmianki, pd itd.

 

Z metinów skrzynie z książkami (im wyższy lvl metina tym więcej skrzynia ma ku)

 

Nowe bronie (2-3, tak samo zbroje i biżu)

Max lvl 99

Nowe Dungeony, pety, wierzchowce, mapy (tylko aby pety były do zdobycia w grze, a nie tylko is)

 

Taki serwer mógłby być pro!

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

Serwer easy/pvp.

Stale i bronie . pety kostiumy . max level 250. malo ulepszaczy duzo misji . duzo broni i zbroji.

 

lub hard max 99lvl zmianki i dodania u handlarzy i medale konne . riby i zbroje do 34 lvl u handlarzy. bodzie u handlarzy.

Exp x4 do pl

Opublikowano

latwo dostepne kostiumy , czapki . taki 4fun. tylko np medium .

zeby bylo byly ladne bronie zbroje ,zeby nie bylo tych z pla, jak mialby byc +200lvl max to co 15lvli nowa mapka . Zeby yangi nie lecialy za wysokie, zeby np handlowalo sie w drobnych yangach

Opublikowano

Easy cos podobnego do senthia.pl ale eq niech bedzie lepsze

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

Sprubujemy zrobic to co. wy chcecie

Jednakże wydaje mi się, że na początek powinieneś spróbować sięgnąć po słownik ortograficzny :)

Opublikowano

medium z nutką hard, nowe najlepiej autorskie broni zbroje itp :D skrzynki ucznia i cos w rodzaju cesarskich skrzynek które dropiły by tylko np. co 2tyg. i można było by z nich zdobyć itemy i pety oczywiście unikalne :D kto za? łapka w górę :D

Opublikowano

Wszystko to co bylo na serwerze ahrimania/newdestiny/hybrids czyli :

 

-127/120 lvl max

- full roznorodnych questow [minimum 3 questy na lvl]

- bez duzej ilosci mapek .... jedynie grota,katakumby i eventualnie cos jeszcze

- nowe efekty skili

- dmg broni na +9 2x wieksze niz na +8

- zwiekszony resp mobow na wszystkich mapach [czyli aby na dolinie bylo 10x wiecej stworow]

- duzo eventow [nie chodzi tu o nagrody tylko o rozpierduche :>]

ie068n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...