Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Którą kartę graficzną polecicie? (do 600 zł)


cody3223

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam do wyboru dwie karty:

  1. http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7790-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-833329.html?utm_content=833329&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=Feed&utm_campaign=wszystkie

  2. http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7790-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-84-831919.html?utm_content=831919&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=Feed&utm_campaign=wszystkie

Różnią się ceną, Ilością wentylatorów (1 - 2) i ilością DDR5 (bodajże ram, 1 GB i 2 GB)

 

W konfiguracji:

 


Nazwa


Cena


Strona
Sklepu


Płyta Główna/ MSI
B75A-G41


257 ZŁ


Klik!


CPU/ Intel
Pentium G2120 3.10GHz BOX


242 ZŁ


Klik!


GPU/


 


 


RAM/ GoodRam DDR3 2X 2GB 1600MHz CL9 Play


135.32 ZŁ


Klik!


HDD/ xxx


xxx


xxx


SSD/ Toshiba
Q Series HDTS212EZSTA


390 ZŁ


Klik!


CD/DVD/ SAMSUNG SH-118AB SATA CZARNY BULK


53 ZŁ


Klik!


Obudowa/ LC-POWER Pro-925B ATX Midi USB 3.0 Black


101.09 ZŁ


Klik!

 

Co polecicie?

Opublikowano

7850 od msi :

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-ati-radeon-hd7850-1gb-ddr5256bit-dvihdmimdp-pci-express-ver-oc,33764.html

Można ładnie wykręcić.

 

Ten zestaw co podałeś już kupiłeś ? Jaki zasilacz bo nie widze.

CPU : Core i5 3470   3.8 Ghz //  GPU : Palit GeForce GTX 960 OC // PSU : Deus G1 500W   //  CASE :  Brutus M23  // MOBO : Z77A-G43  // RAM : 6GB DDR3   //  HDD : Barracuda 500GB     

                                                                                                                    Monitor : X2377HDS-B1 ( 23 Cal )

                             24dnacg.png

Opublikowano

450 W w obudowie (chyba fabryczny), ale mi zależy na tych 2 kartach, bo wszyscy mówią że są bardzo dobre, i w KŚ o nich pisali

 

PS: to wszystko jest w planach

Opublikowano

Ale są do dupy w porównaniu do tych, co podaliśmy.

Tzn może i w swojej kategorii cenowej są dobre, ale do 600zł znajdziesz całą masę lepszych, na których pograsz w gry na lepszej grafice.

436951440626370320491.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...