Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League Of Craft [Dedyk 24/7] Serwer na podstawie Dota2 i League Of Legends Serwer M.O.B.A Zapraszamy Na Wspólną Grę!


Looken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: League Of Craft

Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: s4.pixelteam.net:26185

 

Podstawowe%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.2

Strza%C5%82ki.gif Sloty: 40

Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: 4fun

Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany

Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie

Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie

Strza%C5%82ki.gif Nether: Nie

Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak

Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak

Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Tajne :P Dobrane przeze mnie

 

Za%C5%82oga.gif

H@ Norwin :)

 

Dodatkowe%20Informacje.gif

Serwer na podstawie gier League of Legends oraz Dota2

Jest to serwer M.O.B.A

czyli Multiplayer Online Battle Arena

polegająca na zniszczeniu WSZYSTKICH Wież na KAŻDEJ Lini

A także KAŻDEGO Inhibitora na KAŻDEJ linii a na końcu Nexusa :)

 

Na serwer wymagana jest paczka

dobierana przeze mnie

Link

http://www.mediafire.com/download/miw9zw2tbrzdrp7/Paczka_mod%C3%B3w_na_League_Of_Craft.zip

 

WRZUCIĆ DO FOLDERU Z GRĄ CZYLI .MINECRAFT!!!!!

MUSICIE MIEĆ ZAINSTALOWANEGO FORGE MOD LOADER WSZYSTKO NA WERSJĘ 1.6.2 !!!!

 

SKAN

 

https://www.virustotal.com/pl/file/edd4b2cfdc2a443f3b25f04c7e241aede1d3ae2f60185f401637d919403d2fc5/analysis/1379859627/

 

Kliknij.png

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Wbijam i zaraz edit z oceną!

uff nie było, byłem w sklepie wbijajcie pogram z wami :)

 

Potrzebujemy graczy by można było rozpocząć mecz !!

 

Zauważyłem że gracze wchodzą i wychodzą, macie jakieś errory?

poprawnie zainstalowaliście mody?? Piszcie!

 

i przypominam że tą paczkę wrzucić tam gdzie macie minecrafta 1.6.2 zainstalowanego!

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Mi to nie dziala,wrzucilem mody do .minecraft i pisze takie cos "You do not have FML installed,you cannot connect to this server" Rozumiem co to znaczy ale nie ewiem co to jest FML..

i w paczce tego nie ma;p

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

Mi to nie dziala,wrzucilem mody do .minecraft i pisze takie cos "You do not have FML installed,you cannot connect to this server" Rozumiem co to znaczy ale nie ewiem co to jest FML..

i w paczce tego nie ma;p

WSZYSCY MUSZĄ MIEĆ ZAINSTALOWANEGO FORGE MOD LOADER!!!

Czyli pobieracie i instalujecie dla 1.6.2!!

 

Paczkę wybieracie tam w opcjach w launcherze i wybieracie forge i klikacie play i już

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Ale jak zainstalować te mody??? Zainstalowałem Forge, wgrałem paczkę jak trzeba i nic! Jak ja mam niby wybrać "Forge" w launcherze???

Ja mam Launchera by Zyczu.

Opublikowano

Ale jak zainstalować te mody??? Zainstalowałem Forge, wgrałem paczkę jak trzeba i nic! Jak ja mam niby wybrać "Forge" w launcherze???

Ja mam Launchera by Zyczu.

ehh launcher by zyczu jak dla mnie to gó***

Pobrać trzeba (ja polecam launcher by sparamoule) i wgrać wybrac forge w profilach i git.

A nie ten Zyczu...

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Czyli działa?

Miałem małe problemy z Launcherem, bo chciałem zainstalować Sparamoule, jak jeszcze Zyczu był na kompie i coś szło nie tak. Teraz dopiero instaluję xD

 

@Edit

Dobra, działać, działa, ale po wejściu na serwer zrespiłem się od razu na Field of Justice, a nie na spawnie czy w jakimś Lobby. A jak poszedłem do Dżungli, aby się zabić to zrespiłem się gdzieś w powietrzu i mnie ciągle grawitacja zabijała.

 

@Edit2

Dobra, pojawiłem się na spawnie. Przeczytałem wszystko i pojechałem wózkiem. Jestem w bazie (tylko szkoda, że nikt nie gra :/). Dźwignia powinna być w dół, czy w górę? W obie strony żadnych zmian. Chyba mapa się zbugowała.

Opublikowano

zaraz wbijam z dwojem kumpli można zagrać ;

 

zrób może luncher bo niewydaje mi się że każdy gracz bd sciągać forge :P

Forge jest łatwy do zainstalowania, a Launchera nie opłaca się robić, bo paczka zawiera 2/3 mody.

Opublikowano

Mi tam działa. Wpiszcie w Google "Jak zainstalować Minecraft Forge?".

Przydałby się jakiś poradnik, czy coś, bo te tabliczki na spawnie za dużo nie wyjaśniają, zrobić cuboid na całą mapę, ogarnąć spawnpointy, mechanizmy itd.

Opublikowano

@up

szukałem ale nic nie znalazłem tylko instalacje na premium a ja go niestety nie mam <_<

 

@edit

udało mi się już zrobić forge'a ale nikt nie gra kolejny serwer nie wypał :(

Opublikowano

W ogole nie da sie na tym serwerze grac,pojawiasz sie na mapie summoner ,i mozna tam wszystko niszczyc i wgl pozniej ciagle spadasz i to sie dzieje: SS

post-1012865-0-21564600-1380136225_thumb.png

post-1012865-0-41460900-1380136230_thumb.png

post-1012865-0-91773800-1380136219_thumb.png

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...