Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Programu do przeróbki oraz nagrywania filmików.


Śmiechuu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim, dziś chciałbym zacząć nagrywać filmiki z WarRock'iem. Lecz nie wiem jakiego programu użyć, a więc tu me pytanie jest. Jakiego programu używać do nagrywania filmików oraz do ich przerobienia. Pozdrawiam, Śmiechuu. ;)

 

 

 

 

Parametry komputera :

 

ATI Radeon 4600 Series 512mb.

 

2GB Ram Kingston'a.

 

Windows XP 84x

 

Intel Core 2 Duo 2,4ghz podkręcony do 2,6ghz.

 

Płyta Główna Gigabyte GA-EP41-UD3L ( Wiem że płyta główna jest nieprzydatna do tych informacji, ale jak wszystko to wszystko ;) )

Opublikowano

Ja do nagrywania polecam Action!

Bdb. jakość, mało obciąża komputer i film nim nagrany zajmuje mniej miejsca niż nagrany Frapsem.

 

Jeśli chodzi o montaż to Sony Vegas, ale jeśli nigdy w nim nie pracowałeś to Camtasia Studio.

Opublikowano

@up

Action jest pod win 7. vista w górę.

Xfire
Fraps


Do obróbki Sony Vegas Studio chyba najlepszy.

Jednak mówiąc szczerze to z Twoim sprzętem odechce Ci się nagrywać :)

Opublikowano

Do nagrywania MSI AFTERBURNER jesli chcesz osiagnac dobrej jakosci obraz

Bardzo dobry program :)

A do obrobki jak na poczatek

AVS Video Editor.

Po polsku i latwy w obsludze.

 

:)

07422092377787152026.jpg

Opublikowano

Do nagrywania Fraps/Camtasia Studio (równiez do obróbki)/Action

 

 

Chyba ze jeszcze do obróbki Sony Vegas, ew. jeszcze Movie Marker (po polsku), i jak wyzej Camstasia tez do obróbki.

320551442138510845087.png
Opublikowano

Nagrywanie w przypadku win xp to tylko te syfiaste programy, aktualnie najwydajniejszy czyli action obsługuje tylko win7 i win8. Program do obróbki to zalezy jakiej obróbki złoczyć ze sobą klika klipów i tyle to wystarczy darmowy movie maker windowsa albo camtasia (możliwosci te same to MM tylko interfejs inny i nie po polsku co moze byc problemem). Jak masz na mysli zaawansowaną obróbkę nakladanie efektów dynamiczne spowalnianie itp. najlepszym wyborem bedzie albo sony vegas 9.0 lub wyzszy albo adobe premiere. Adobe jest bardziej zaawansowany, na twoje potrzeby az za bardzo i mozesz sie gubić w opcjach wiec lepszym wyborem będzie sony vegas.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...