Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Via WWW/Dział]DDtank


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Chciałbym zaproponować dział/via www gry DDtank.

Gra jest w przeglądarce ale też można ściągnąć więc sam nie wiem czy do via www czy dział :)

 

DDTank jest bardziej 'grą artyleryjną" niż typową strzelanką rundową. Gra oparta jest na humorystycznym scenariuszu, który pozwala użytkownikowi na zgromadzenie prawdziwego arsenału dział i przedmiotów codziennego użytku - w przeciwnika można rzucić dosłownie wszystkim! Przykładowo precyzyjny rzut lodówką może okazać się bardziej skuteczny niż niedokładnie wymierzony strzał z potrójnego działa.

DDTank zebrał już miliony użytkowników, a gracze na całym świecie uwielbiają tę grę za niespotykane w innych grach fantastyczne eksplozje i możliwość reżyserowania gry. W DDtank zawodnicy rywalizują w pojedynkach ’jeden na jeden’ lub mogą łączyć się w czteroosobowe drużyny. Małżeństwa zawarte na planie DDTank wzmacniają doświadczenie i potrafią przesądzi o zwycięstwie w grze. W niektórych przypadkach decydujący potrafi być jeden rzut gwiazdką ninja DDTankowej małżonki.

Skompletuj więc swój własny arsenał, spersonalizuj awatara i ruszaj do walki w imię wartości, miłości lub czego tylko chcesz!

Gra jest i w języku polskim i w angielskim, w grę można zagrać na kilkunastu serwerach.

Strona:

 

http://ddtank.game321.com/

 

Filmik:(Nie mogłem znaleść żadnego aktualnego gameplayu, ten jest akurat rok temu)


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Na nie. Wg. to nie jest popularne i mało osób w to gra. Pozatym co by się znajdowało w tym subforum ? Bo raczej nic oprócz regulaminu.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Na nie. Wg. to nie jest popularne i mało osób w to gra. Pozatym co by się znajdowało w tym subforum ? Bo raczej nic oprócz regulaminu.

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

 

Na nie. Wg. to nie jest popularne i mało osób w to gra. Pozatym co by się znajdowało w tym subforum ? Bo raczej nic oprócz regulaminu.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

 

 

 

 

Na nie. Wg. to nie jest popularne i mało osób w to gra. Pozatym co by się znajdowało w tym subforum ? Bo raczej nic oprócz regulaminu.

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

 

 

 

 

 

Na nie. Wg. to nie jest popularne i mało osób w to gra. Pozatym co by się znajdowało w tym subforum ? Bo raczej nic oprócz regulaminu.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Na nie. Wg. to nie jest popularne i mało osób w to gra. Pozatym co by się znajdowało w tym subforum ? Bo raczej nic oprócz regulaminu.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na nie. Wg. to nie jest popularne i mało osób w to gra. Pozatym co by się znajdowało w tym subforum ? Bo raczej nic oprócz regulaminu.

Opublikowano

Na nie. Wg. to nie jest popularne i mało osób w to gra. Pozatym co by się znajdowało w tym subforum ? Bo raczej nic oprócz regulaminu.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na nie. Wg. to nie jest popularne i mało osób w to gra. Pozatym co by się znajdowało w tym subforum ? Bo raczej nic oprócz regulaminu.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na nie. Wg. to nie jest popularne i mało osób w to gra. Pozatym co by się znajdowało w tym subforum ? Bo raczej nic oprócz regulaminu.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...