Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[|:|] {*DangerCraft*} [Bogowie] [Cywilizacje] [Mody] [Nowe Jedzenie] [Nowe Bronie] [Walczenie o Miasta] [Nowe Dungeony] [Meble] [Nowe Rudy] [Miniony]


jaco150999

[*DangerCraft*]  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba sie serwer?

    • Tak
      14
    • Nie mam zdania
      7
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paczke pobierzesz na:
http://dangercraft.gameclan.pl/

IP: DangerCraft.maxc.pl

Skan plików:
http://scr.hu/0u55/o79n9









5b724ce4000af5554eaebd46.jpg DangerCraft



Info.png



strzalka.gifTYP: Survival + Mody


strzalka.gifSloty: 50


strzalka.gifIP: 176.9.41.151:26894 lub DangerCraft.maxc.pl


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzÄta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie




Admin.png

Miła, Pomocna




pluginy.png

Do rejestracji, essentials i we i wq + Wiele modów




InfoDOt.png

Lista modyfikacji/Modlist:

Minecraft Forge,
Thaumcraft 3,
Metallurgy 3,
Twilight Forest,
BiblioCraft,
Enhanced Portals,
Natura mod,
Pam's harvest mods,
Better Dungeons,
Legendary Beasts,
Battle Towers,
Ruins,
Mo'Creatures,
Millienaire,
Goblins,
Tree Capitator,
Floating ruins,
In game info,
Starting inventory,
Crystal Wing,
Status Effect Hud,
Minecraft Minions,
PChan3's Steamship,
Enchanting plus,
Weapon mod,
Ropes +,
More stackables,
Easy Crafting Table,
Backpack mod,
More Health Enchanced,
Nether ores,
Craftguide,
Rei's minimap,
Inv tweaks,
Custom Lan mod,

Na serverze znajdziecie też Cyliwizacje!

Co to takiego?

Bedzie można dołaczyć do danej Cyliwizacji i walczyć w imie Cywilizacji (np. Rzym)

Aby sie dostać do imperium to trzeba iść do Cesarza Cywilizacji i z nim pogadać i pokazać co sie umie.

W Imperium są dane klasy:

- Łucznik - Walczy na odległość

- Wojownik - Walczy z bliska

- Cesarz - Zarządza Cywilizacją

- Zastępca króla - Zastępuje króla

- Generał - Zarządza wojskiem

Cywilizacje mogą szerzyć swoje teretorium i je rozbudowywać!

Lista Cywilizacji:

----- Rzymianie -----

----- Egipcjanie -----

----- Chińczycy -----

----- Aztekowie -----

Można też zakładać własne wioski, które mogą zostać w przyszłości Cywilizacjami, Wystarczy, że pójdziesz do króla (świata) czyli do VertiPolska, potem musisz z nim chwilke porozmawiać i możliwe że dostaniesz miasto.




ScreenShots:
post-996701-0-19575000-1379007165_thumb.

Nowy Bos:

post-996701-0-55867300-1379007189_thumb.

Nowe Generatory:

post-996701-0-60256400-1379007330_thumb.
post-996701-0-89299600-1379007595_thumb.

Nie chciało mi sie więcej szukać ale jest ich 20+ ;)

Nowe Jedzonko: (w sumie 383 rodzajów jedzenia)

post-996701-0-60757200-1379007420_thumb.

Nowe Bronie i zbroje:

post-996701-0-37977100-1379007446_thumb.

Nowe Moby i zwierzęta: (w sumie 123 - Nie licząc mo'creatures)

post-996701-0-49411800-1379007470_thumb.


Nowe rudy w netherze:

post-996701-0-91429300-1379007749_thumb.


Nowe przedmioty:

post-996701-0-08012200-1379007496_thumb.

post-996701-0-50028800-1379007528_thumb.

post-996701-0-15922200-1379007724_thumb.

post-996701-0-49294300-1379007777_thumb.

Jak wejdziecie pierwszy raz na serwer to może was wyrzucać i pisać "Internal Server Error" Nie przejmujcie się tym wejdźcie dalej na serwer jak was wyrzuci okolo 2-3 razy to już przestanie i bedziecie mogli cieszyć sie rozrywką...

Opublikowano

Hm widzę w tym serwerze potężny potencjał zmieniałby kilka rzeczy i wyszedł by nawet RPA potem pogadamy o tym:-)

Nie da się wbić wyskakuje komunikat a gdy chcę to zrobić 2 raz to mam end of steram

Opublikowano

Wbije i ocenie,calkiem niezle sie zapowiada

po popatrzeniu na mody odrazu widac ze bedzie pare bugow,

jak wbije na serwer opowiem o nich jakiemus adminowi

 

sa juz dowodcy cywilizacji?

jak nie to zglaszam sie na Dowodce lub Generala Rzymu

Opublikowano

Prezentacja zrobiona jest na odpier**l się...

Nie są utrzymane podstawowe zasady estetyki...

Wejdę na serwer i zobaczę co i jak, ale jak na razie to nie zapowiada się najlepiej, a przynajmniej administracja...

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...