Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Łączenie Z Bazą Navicat


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łączenie z bazą Navicat

 

1. Wchodzimy w Virtual PC i kolejno odpalamy maszynę. Gdy we FreeBSD poprosi o dane wpisujemy:

 

To jest ukryta treść, proszę

2. Przechodzimy do Navicat

3. Klikamy taki papier z piorunem(Connection)

4. Otwiera nam się okno gdzie wpisujemy:

Connection name: mt2

Host/IP Adress: Twoje IP z Hamachi z końcówką .100

Port i Nazwę Użytkownika zostawiamy tak jak jest

Password: 123456

Zaznaczamy ptaszkiem Save Password(Na własne potrzeby)

5. Teraz wystarczy połączyć sie z bazą dwukrotnie klikając na ikonkę, która się ukazała

6. Stawiamy 5* :D

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Pomoc Techiniczna

 

- Jeśli nadal masz przy łączeniu błąd "Can't connect..." to spróbuj zmienić nazwę swojej maszyny na mt2

- Jeśli to nadal nie pomaga to znaczy, że prawdopodobnie żle zainstalowałeś maszynę

- Jeśli nie otrzymujesz rezultatu radzę w danych "Connection" wpisać w Host/IP Adress, twoje IP Hamachi bez końcówki .100(niewiem czy to pomoże, ale sprawdź)

34f175c6f4fc1946.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj mi

add.png

Opublikowano

Byl juz taki Temat zwiazyany z Nvicat jak sie zaloglowac itp

 

Ale jak juz ci sie tak bardzo chcialo od nowa robic to ok xD

sygna2ow.jpg

 

Opublikowano

Poprostu większość czytelników nie rozumiała tutoriala Pitbulla (łącznie ze mną na początku)

34f175c6f4fc1946.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj mi

add.png

Opublikowano

Pitbulla? Mi się zdaje, że takich TuTów było co najmniej 5... Co do tej "superdokładności"... Jeśli chciałeś aż tak superdokładnie, mogłeś zrobić poradnik z SS + video - wtedy byłoby superdokładnie.

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...